Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől halhatott meg az aranyhö...

Mitől halhatott meg az aranyhörcsögöm?

Figyelt kérdés

Tegnap este már alig mozgott mikor megpiszkáltam akkor sem kelt fel, csak mikor hátra fordítottam akkor gömbölyödött vissza úgy ahogy aludni szokott...

És ma reggelre meghalt :(

Nem tudom mitől lehetett mert aznap reggel még a mókuskerékben szaladgált... :(

És szerintem nem is volt idős mert nem volt nagy.. ugyan azt az ennivalót adtam neki amit eddig... mitől halhatott meg???


2010. jún. 23. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
max 2-3 évig élnek,nem kell h nagy legyen,lehetett idős,vagy ha ez kizárva elkaphatott vmit a családból még csak ha lappang vkiben akkor is
2010. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyim egyszer 2 napig aludt, azt hittem meghalt, megpiszkáltam semmi, aztán egyszer csak feléledt :/


Aztán meg egyszer tényleg meghalt. De az se volt beteg, vagyis nem látszott rajta semmi.

2010. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de szerintem az enyém tényleg meghalt, mert mikor felvettem kezemben megvolt teljesen "merevedve" meg ki volt nyitva a szeme...
2010. jún. 23. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj ilyet ne írjatok,hogy két napig mozdulatlan volt, aztán minden jó lett. Nekem két hete pusztult el a hörcsim.Meg is sirattuk alaposan. 24 óra múlva temettük el, és kemény volt. Ugye nem lehet,hgoy közben magához tért? Este még nekem is kerekezett, reggel meg már semmi.
2010. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ettől a választól egy kicsit én is megilyedtem... :(
2010. jún. 23. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!