Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy oroszlánfejű törpenyus...

Van egy oroszlánfejű törpenyuszim és minden 2. nap kitakarítom a szobámba tartom az ágyam mellet tartom de hiába takarítom mégis olyan "pisi szag van. " most tettem be alá forgácsot ez háthajobbb lenne de hogy tudnám meg szüntetni ezt a szagot? :/

Figyelt kérdés

(már vettem neki sarok wc-tis nem használja csak körbe pisili :D ja és eddig cica alom volt alatta)

ja és amúgy miért van az hogy a nyuszim állandóan ugrál a ketrecbe meg minden pedig naponta 4-5órár kiszoktam engedni de mégis jó tudom h. nyuszi és azért ugrál de mégis kicsi lenne neki a hely? vagy csak szeret kintlenni és ennyi? a törpenyuszik hogy tudjá kimutatni hogy "szeret.."?(nekem mindíg odaugrik az ölembe meg ha a ketrecbe van is ott áll és várja hogy simogassam )


2010. dec. 14. 20:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
ja és a nyuszim nem hiszem hogy ivarérett lenne mert még max 3 vagy 3ésfél hónapos
2010. dec. 15. 14:00
 12/22 anonim ***** válasza:
Ugye széna van mindig előtte? A mézes rágcsával vigyázz, elég masszív. Lassan már ivarérett lesz.
2010. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
igen van (: és amúgy milyen játékot vegyek a nyuszinak amivel tudna/akarna/szeretne játszani?:/
2010. dec. 15. 14:13
 14/22 anonim ***** válasza:
Csoda hogy még él az a nyúl.Mandarint(és bármiféle déli gyümölcsöt)meg krumplit TILOS adni neki.Bele is halhat...A zab az hízótáp szintén kerülni kéne de ennyi idősen még a zöldség gyümölcs adását is.Csak fokozatosan szabad egyszerre egyfajta heti egyszer kétszer nagyon kicsi adagban.Mézes dolgokkal szintén óvatosan tele van cukorral és nagyon nem egészséges egy nyuszinak.Itt olvasgass nagyon haszon lenne számodra: www.torpenyul.hu
2010. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznád, hogy mibe halna bele?
2010. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
de amúgy tényleg ebbe hogy lehet belehalni?:/
2010. dec. 15. 18:50
 17/22 anonim ***** válasza:
abba hogy krumplival vagy mandarinnal eteted.mérgező számára...
2010. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
de mint már írtam: www.torpenyul.hu le van írva hogy mit ehet és mit nem a nyuszi
2010. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az,hogy nyalogat nem igazán a szeretet jele,sokkal inkább az hogy elfogad falkatagnak.A nyulak tisztogatják egymást azzal,hogy nyalogatják egymást.Azzal hogy te simogatod ő kb úgy veszi mintha egy fajtársa tisztogatná.Ő vissza-tisztogat téged ezzel jelezve hogy elfogad.
2010. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Várhelyi Sándor ***** válasza:
fürdesd meg!azért pisili körbe,mert ( akár lány ,akár fiú)megjelöli . Ezt azért csinálja mert agy idő után abba akar Wc-zni de addig nem akarja,hogy elvedd tőle! A fürdetést és a takarításd tartsd be! fürdetni én csak havi 1-szer ajánlom,langyosnál kicsit melegebb vízben. Sok szerencsét!
2010. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!