Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van/Volt hörcsögöd? Ha igen...

Van/Volt hörcsögöd? Ha igen meddig él/t? Milyen fajta?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, nekem volt, arany is és az a kis tarka is(bocsi , de nem tudom nevét... vmi dzsungelos..), a tarka csak 1 évig húzta ki, de az aranyhörcsög kibírta 2 évig , és akkor is csak azért pusztult el, mert a barátnőm rálépett :(.. szóval ha lesz ilyen kis édi-bédi állatkád, vigyázz a barátaid lépéseire

18/L

2010. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk dzsungáriai törpehörcsögünk volt, és kb másfél-2 évig élt, fiatalon került hozzánk
2010. dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem mindig dzsungáriai törpehörcsögem voltak és most is van egy! Először volt kettő, hímek, nem törődtem velük túl sokat meg nagyon kicsi helyük volt és én is elég kicsi voltam. Kb 1-1,5 évig bírhatták.. most is van egy ugyanilyen fjata és ez is hím. Ezzel jóval tőbbet törődök, naponta játszok vele, kiveszem a ketrecből meg minden. Most 1 éves. Ha rám hallgatsz akkor ilyet veszel mert nagyon aranyos, okos és ügyes.. csak vigyázni kell mert nagyon ügyes és onnan is meg tud szökni ahonnan azt hinnéd hogy nem :P és nagyon erőseket tud bökni az orrával! :D De szerintem ez a legaranyosabb!! :D :D :D
2010. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most tartok a 14. hörcsögömnél. Mindig volt szíriai aranyhörcsögöm. Ha meghal az egyik, akkor veszek egy újat és így tovább. 12 éves korom óta van ez és most 26 éves vagyok. Többnyire kb. 2 évig éltek kerekítve. De volt olyan, amelyik hamarabb meghalt pl. betegség miatt, és volt 1 amelyik 2 évnél is tovább élt.

A jelenlegi hörcsögöm 9 hónapos most. Nagyon szeretem őt! Bár mostanában nem szoktam kivenni szaladgálni, de vettem neki egy nagy ketrecet, amibe csőrendszer is van és ugye van mókuskerék is neki bent. Kivenni szoktam, csak nem szaladgálni, hanem puszilgatni, simogatni egy kicsit. :)

Meg amikor tisztítom a helyét, akkor beleteszem a hörcsöggömbbe addig.

2010. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 eprescsokii válasza:
nekem egy aranyhörcsögöm volt, sok évig élhetett volna még, egy életvidám állat volt, az átlagnál tovább is élt, míg meg nem halt!a jó gondozás a titka!
2010. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
Életem első aranyhörcsöge közel 5 évet élt, egy szürke színű fiú volt.
2010. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Szeretném ha az én hörcsögeim is ilyen szép kort élnének meg!

Az én dzsungáriai hörcsögeim kb. 11 hónaposak.

2010. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. dec. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!