Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Postán lehet feladni állatokat?

Postán lehet feladni állatokat?

Figyelt kérdés
van erre külön szolgálat? Mert van egy kutyus, akit nagyon szeretnénk elhozni magunkhoz, csak sajnos írtó messze van tőlünk :( az ország másik végén, lehet egyszerűbb lenne a posta, de nem tudom hogy egyáltalán van e ilyen és hogy mennyibe kerül
2010. dec. 16. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis hogy lehetne? Bedugod egy dobozba? Állatot mindig csak személyesen adnak át.
2010. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Te bolond , hogy lehetne ! Akkor gondolkoz már el! Hogy jutot ez a hülyeség eszedbe?
2010. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdeklődj futárszolgálatoknál. Talán valamelyik bevállalja.

vagy írd ki utazás kérdésbe, hogy nem-e utazik valaki arra és vissza. Egyébként, csak hozzáteszem, nem ajánlom, hogy látatlanba kutyát bevállalj. Mindenképpen kéne vele személyesen is találkoznod. A kutya nem egy ruha, amit elhozol a boltból, vagy megrendeled. Biztos van a környékeden menhely, ahol sok kutyus vár rád, mint szerető gazdira. Gondold át!

2010. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad, az már állatkínzás! Szállítódobozba vidd el te!
2010. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem ülj bele egy dobozba, csomagold be magad és add fel magad a postán........
2010. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát ti nem vagytok normálisak! biztos nem így gondoltam hogy egy dobozba bebasszák! mit gondoltok az állatkertekbe személyesen veszik át az állatokat??!biztos kimennek az őserdőbe a gorliikákért xD külön teherautón vagy kamilyonon hozzák!
2010. dec. 16. 16:21
 7/9 Platypus ***** válasza:
Futárszolgálattal lehet állatot hozatni, akár külföldről is, de az áraik horribilisek. Egy motorbiciklit olcsóbban hoznak el, mint egy macskát. Mondjuk megadják a módját, felügyelik az állatot meg etetik-itatják rendesen. Szerintem jobban jársz, ha keresel valakit, aki rendszeresen jár arra, az oda-vissza benzinköltség is jóval kevesebb mint a futár.
2010. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Hol lakik a kutyus?Honnét kéne elhozni?

Vagy megoldódott már?

2010. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BigButcher válasza:
Ha postában gondolkodsz, felejtsd el. Igaz volt ilyen régen de már nincs. ...vagy nem tudunk róla (múltkor valaki egy ajánlott levélben feladott madárpókot keresett.... nem is akarom tudni.).
2011. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!