Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meggyógyul a hörcsögöm?...

Meggyógyul a hörcsögöm? Nagyon-nagyon szeretném!

Figyelt kérdés
Lejött hozzánk az állatorvos és megnézte a hörcsögöt, hogy mi a baja, Azt mondta, hogy rákos, de 2 hét alatt meg kellene, hogy gyógyuljon, ha nem meghal. kapott immunrendszer erősítőt és fertőzés elleni injekciót. Szerintetek meggyógyul?
2010. dec. 16. 14:51
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Hát ha rákos, abból sajnos nem tud csak úgy varázsütésre meggyógyulni szerintem, de bízzunk benne hogy igen! Kitartás!
2010. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Cory Rose ***** válasza:

A hörcsögök nem túl ellenálló állatok... Az enyémeimnek mikor valami baja lett, mindig meghaltak a végére.. A 4. után nem is vettem újat.

Persze ettől még a tied meggyógyulhat, de nem sok esélyt látok rá.

2010. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem, szóval szeretném ha meggyógyulna, tök mindegy mennyibe kerül az, csak gyógyuljon meg. Személy szerint 1 milliót is adnék, csak gyógyuljon meg!
2010. dec. 16. 14:58
 4/25 A kérdező kommentje:
mondtam a szüleimnek, hogy ne vegyenek nekem semmit Karácsonyra, csak a hörcsögöm gyógyuljon meg
2010. dec. 16. 17:04
 5/25 anonim válasza:
Ha valamit tehetsz az az, hogy teljes odaadással gondozod, ápolgatod tovább és akár még meg is gyógyulhat. Nekem 2 hörim volt, mind a 2őt nagyon szerettem és sokat foglalkoztam velük.:) Az egyikük 3 évig élt a másik a 3 évet is túlhaladta és ezek a höriknél nagyon nagy számok mivel ált 2 max 3 évig élnek. Szal a gondoskodás és az odafigyelés a titka mindennek persze ilyen betegségek becsúszhatnak amiről senki nem tehet meg megelőzni se lehet... Nem akarom, h rossz kedved legyen de megtörténhet az is h meghal de szerintem a legjobb ilyenkor egy ugyanolyan v hasonló külsejű útódot beszerezni és akkor könnyebb lesz a felejtés, én is így tettem:) Azért szurkolok, h meggyógyuljon mert van rá esély.
2010. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
értelek .... de eszik, nyújtózik, játszunk.... stb. és annyira rossz tudni, hogy beteg.... már lassan nem tesz olyan furcsán... lehet javul.... jajj isten adnáá
2010. dec. 17. 16:01
 7/25 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy azt mondjátok, hogy van esély.... hál istennek nem adja fel a hörcsögöm sem :))) szurkoljunk neki, és én pedig segítek neki... minden percben vele vagyok.... :)))
2010. dec. 17. 16:03
 8/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy van a KisHörcsögöd?Remélem jobban van!Az injekció nagyon hatásos szokott lenni,pár nap múlva szerintem már újra a régi lesz!

Jobbulást!

2010. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
már nem tesz nagyon csúnyán, szóval lehet, hogy már a légcsövénél gyógyul, és képzeljétek tegnap a fájós fülével fülelt. :)))) eddig nem csinálta ezt.... mert szorosan fejénél volt, és fülelt vele tegnap... annyira örülök neki...
2010. dec. 18. 08:56
 10/25 anonim válasza:

Látod, lehet, h nincs is annyira komoly baja, lehet csak vmi csúnya megfázást kapott el (a hörik nagyon könnyen meg tudnak fázni...) és az immunerősítéssel meg a gondoskodásoddal elkezdett javulni:)


A 17:28-as válaszoló.

2010. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!