Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög szereti a narancsot?

A hörcsög szereti a narancsot?

Figyelt kérdés

az a válaszoló vagyok aki azt kérdezte hogy:A hörcsög szereti a sajtot?

...:D nemtudom hogy lehet-e neki adni


2009. jan. 22. 06:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két dzsungáriai hörim van, mindkettő szereti, szoktam nekik adni, mandarint is, az egyikük inkább a mandarint, a másik inkább a narancsot szereti.
2009. jan. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Imádják, mert sok benne a lé, és picit savanyú!

Szinte minden gyümölcsöt szeretnek, és a zöldségek többségét is. (meg a csokit ;) , de azt ne adj, mert az enyém egyszer majdnem megfulladt tőle, amikor egy pici db pofazacskójában elolvadt)

Amúgy a sajtot is szeretik, sőt, nekem most törpehörijeim vannak (régebben aranyhörcsögeim voltak), arra kifejezetten írják, h kell adni nekik állati eredetű fehérjét heti egyszer.

2009. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szívesen fogyasztják a répát, salátát (inkább a hagyományos fajtával próbálkozzunk), zellert. Gyümölcsök közül szinte bármelyiket szívesen fogyasztják kivéve természetesen a citromot, és hasonló, önmagában emberek által sem szívesen fogyasztott gyümölcsöket!
2009. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az enyéim nem szeretik...sőt, úgy tudom, hogy nem is nagyon szabad nekik déli gyümölcsöket adni... a banánt is épphogy megeszik
2009. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én dzsungáriám megeszi sőt imádja az uborkát is!=)
2009. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2009. jan. 22. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam két pár dzsungáriai van meg eszik ugyan a narancsot de csak ugy tessék lássék valószinű hogy túl intenziv az ize nekik inkább az uborka karalábé répa saláta káposzta nálam ezek a favoritok!!!!
2009. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Adhatsz neki!Az enyémek IMÁDJÁK!!!Meg az összes gyümölcsért!Uborkát,narancsot..stb.,ilyeneket nyúgodtan athatsz nekik!!:)
2009. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MissAndrea válasza:
Én ma adtam a hörimnek először narancsot meg ubit! Megette!
2010. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Narancsot még nem adtam a dzsungáriai hörimnek, de a mandarint nagyon szereti.
2011. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!