Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért bántja a fiú a lány hörit?

Miért bántja a fiú a lány hörit?

Figyelt kérdés
dzsungikról van szó, ma vettük a fiút és a lánynak a "területán bántja! de miért?? kérlek segítsetek!!
2010. dec. 22. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a lány bántja a fiút,mert a fiú párosodni akar?Mert nálunk mindig ebből lettek a höri bunyók.
2010. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, biztos hogy fordítva..mert a fiú a sötétebb, a lány meg a fehér...
2010. dec. 22. 09:52
 3/10 anonim ***** válasza:
ŐŐ nem tom ez miért van de különk kell őket zárni ilyenkor!
2010. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

nekem mindig a lány bántotta a fiut.

az a lány volt az első amit vettem ,utána volt mellette 3fiu mindet megölte heteken belül.és a lány akart párosodni azért bántotta őket.

végül végzett magával is :D :(

2010. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nem bírja a pofáját vagy a szagát vagy ilyesmi. Miért csodálkozol rajta? Az emberek között is van ilyen. Összezártál két élőlényt, akik nem bírják egymást, szét kell őket választani. Embereknél is ugyanezt kéne tenni.
2010. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Saten ‫҉ válasza:

Szegény hörcsögök... valami ilyen párbeszéd zajlik köztük szerintem:

- nem látod, hogy épp kondizok?

- nem érdekel, állandóan csak a teremben lógsz velem meg sohasem foglalkozol!

- persze akkor ki vette neked a múltkor meg azt a gyűrűt!

- Az más! Itt most lelki törődésre vágyom

- Lelki törődés azt én is akartam amikor anyád itt lakott nálunk és még a wc-re is követett!

.

.

.

Így ne csodálkozz rajta. Szerintem is tedd külön őket, hátha a magány meglágyítja a szívüket :D

2010. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert nem társas lények -.-
2010. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magányosan élő állatok, egyedül érzik jól magukat! Utána kellett volna előbb nézni, mielőtt meggondolatlanul vesztek egy másik hörcsögöt. Ha csak itt a gyakorin végigpörgetsz 2 oldalt, akkor is találsz vagy 3 ilyen kérdést. Válasszátok külön őket, különben komolyabban is megsebesíthetik egymást. Ha nem akartok két külön terráriumot, akkor keressetek a fiúnak új gazdát.
2010. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy fiú és egy lány hörcsögöm és véresre harapdálták egymást, és sajnos elpusztult mindkettő!Sajnos igy jár az ember mikor elösször vásárol utánna meg olvas. :(
2010. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak akkor nem bántják egymást ha egyidőbe veszed a két hörit és ellenkező nemüt.fogj egy mokus kereket ami már nem kell egy doszié műanyag féle részét (átlátszó)rá varsz a kerék egyik felére és alá rakod az egyik hörit és naponta 1-2 órát aztán kb 4 nap után már nagyon jóban lersznek így már nem kell nekik a "szoktató ketrec" és ennyi.
2011. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!