Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A lány hörcsögöm bántja a...

A lány hörcsögöm bántja a fiút, és a lány valószínű vemhes. Mit tegyek? Megölheti? Nincs lehetőségem különrakni őket, mert nincs külön ketrecem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 21:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Pedig muszáj lesz különraknod őket!!! Ha hirtelen nincs más megoldás, egy 5 literes befőttesüveg is megteszi, míg szerzel egy ketrecet, tedd abba a fiút! Ne hagyd, hogy bántsa a lányt, főleg, ha vemhes. Ha megszületnek a kicsik, akkor esélyes, hogy a fiú meg is ölheti a kicsiket! De a lányra is figyelj oda, mert előfordul, hogy az anyjuk falja fel őket, úgyhogy nem egyszerű!
2009. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Épp ellenkezőleg. A lány bántja a fiút. Dobozba rakom ideiglenesen, remélem reggelig nem bántja. Ez a megoldás jó? Mikor rakhatom megint össze őket?
2009. jan. 24. 21:10
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
igen mindenképp rakd külön, de inkább nagyméretű befőttes üvegbe mint dobozba, a tetejét nem kell lefedni. Várd meg h a kicsik megszülethessenek , felnevelje őket és utána rakd őket megint össze.Addig ne mert az lesz amit az előző válaszoló írt
2009. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Értem, szóval vennem kell még egy ketrecet:) Értem. És utána sem fogják bántani egymást? Mert olvastam, hogyha egy párt szétválasztok, akkor bántják egymást, miután összekerülnek.
2009. jan. 24. 21:23
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor láttam,hogy a lány hörim bántja a fiút én azonnal szétszedtem őket!Persze jobb a befőttes üveg mint a doboz mert, a höri képes magát onnan kirágni.Nekem eddig 3 alom volt és a hörim most lesz 2 éves.Miután felnevelte a piciket sose bántotta a fiút!Mindig egymás mellett aludtak.
2009. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%
utána se rakd össze őket, mert ugyanez lesz megint. vemhesség, verekedés, kölykök. próbáld meg alajándékozni az egyiket. meg persze a kölyköket is... nem lesz egyszerű dolgod..
2009. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Anno én sem tudtam,hogy külön kell tenni,megszülettek a picik és reggelre megette a fiut a lány csak 1kis darab lábvéget találtunk,és 1 napon belül felfalta a 3picit is.Ezután már nem volt a régi,kapott a kezünk után és harapott sajnos el kellett pusztítani.
2009. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

A fiút különraktam, de hogyan oldjam meg, hogy a picik életben maradjanak? Van rá valami praktika? Én szeretem a lányt is, nem tudnék megválni egyiktől sem. Inkább tartok két hörit külön.

Olyat olvastam, hogy sok zöldséget kell adni a lánynak, és úgy nem eszi a kölyköket. Ez így van? Valami tanácsot adtok, hogy hogyan mentsem a gyerkőcöket majd?

2009. jan. 24. 22:25
 9/25 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ma adtam nekik retket, ízlett nekik nagyon. Nem kellett volna? Mert olvastam, hogy puffasztja őket. De ők csak tudják mi a jó nekik nem?
2009. jan. 24. 23:06
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
baˇki, olvass utána, mielőtt állatot vásárolsz, mert már a sokadik hülyeséget csinálod, már bocs. de legalább utána olvasd el a szakirodalmat, ami neten megtalálható... a anya azért eszi meg a kölyköket, ha nem érzi magát biztonságban, nem látja biztosítottnak, hogy felnevelje a kölyköket. hagyd békén, és ne csinálj vele hülyeségeket, akkor talán nem falja el. bár téged elnézve, lehet hogy jobban járnának a kicsik, mert utána még majd valahova azokat is tenned kell.
2009. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!