Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögök számára kiegész...

Törpehörcsögök számára kiegészítők? Milyenek? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
törpehörcsögöt szeretnék venni.Megvan már a terrárium egy 20 cm × 40 cm alapú és kb 30cm magas, az egyik ismerősöm azt mondta ez elég lesz a hörinek.Azt mondta vegyek hozzá házikót meg egy mókuskereket.Ezek kb mennyibe kerülnek?És kell még valamilyen játék?
2010. dec. 22. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögömnek van 1 mókuskereke(amit nagyon imád...) az kb. 500-Ft lehetett.Ezen kívül van egy házikója az asszem 600 Ft volt.Az itató és az etető pedig kapható pár 1000 Ft-ért... :)
2010. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*bocsi, pár 100 Ft-ért...elirtam :)
2010. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hééj első az az én kérdésem!! XD XD amúgy mókuskerék, gömb, itató, megilyenek
2010. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brigi ^^ ***** válasza:

Ami nagyon fontos, az a KISHÁZ, ami lehetőleg ne legyen túl nyitott, nagy szükségük van egy ilyenre, mert szeretnek elbújni. Egy kisebb CSÖVET is betehetsz neki, azt nagyon szeretik, és egy MÓKUSKERÉK, hogy ne hízzanak el, meg hát kell valami testmozgás abban a ketrecben.

Az én hörimnek saját magam készítettem kisházikót teafilteres dobozból, amibe vágtam egy kört, és a körbe vécépapír gurigát dugtam. Nagyon szerette, mert így olyan volt neki, mintha a föld alá áshatna le a rejtekhelyére (mivel kiépített csatornarendszereken közlekednek a természetben az üregeikhez). Ajánlom, hogy egy kis TÁLKÁT FÖLDDEL tölts meg, (szemcsés földdel) ebben nagyon szeretnek mosakodni napközben, és nem utolsó sorban iszonyat édik fürdés közben.

2010. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!