Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális az, hogy a 2 fiatal...

Normális az, hogy a 2 fiatal tengeri malacom annyit iszik amennyi előttük van?

Figyelt kérdés
Vettem egy 10x nagyobb, fél literes önitatót de ezt is kiürítik 1-2 nap alatt, és hamar eláztatják a friss almot.
2011. jan. 6. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem deguim avnnak, és a kölykök azzal szórakoztak, hogy addig nyomogatták az itatót, amíg jött belőle a víz. nem ittak, akkor máshogy nyomták. Szerintem a tieid is scak szórakoznak :D
2011. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én malacaim is ezt csinálták!!lehet hogy sok szénát vagy más száraz dolgot esznek és ezért nagyon szomjasak vagy lehet hogy mindig kifolyik egy kicsi mert a miénk is ezt csinálja!!
2011. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
Valószínűleg rosszul zár az önitatód csőrében a golyó, beszökik a levegő és ezért folyamatosan csöpög. Vegyél egy másikat.
2011. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az állatok nem nagyon tudjuk mit mikor akarnak.Az állatok akkor esznek/isznak ha van mit.Próbálj meg kicsit kevesebbet rakni és nézd meg hogy reagálnak.De lehet hogy csak tényleg csak elromlott az itatód:D:D
2011. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az új itatók általában csöpögnek. Ezen nem segít ha újat veszel. Szerintem kell bele a használat miatt kialakult vízkő.

Először csak alig a negyedéig szabad megtölteni, ahol még épp nem csöpög. A malacod így igyon belőle. Aztán mikor kb tizedszer töltöd újra, kipróbálhatod, hogy nem csöpög-e, ha kicsit többet töltesz bele. Beletöltesz annyi vizet, amennyit gondolod, hogy jó lesz, visszafordítod, és vársz. Esetleg megbirizgálod a golyót, hogy utána csöpög-e tovább. Ha nem, akkor jó. Így egyre több vizet tehetsz az itatóba, végül tele is töltheted.

Én is eljátszottam ezt szinte minden itatómmal... :S

2011. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!