Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sokszor előfordult már veletek...

Sokszor előfordult már veletek, hogy a tengerimalacotok az öletekbe pisilt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nah, nekem a hörcsögöm csinálta ezt szombat délelőtt:) És nem is kis foltot hagyott:D
2009. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor csinálják, ha azt akarják hogy engedjem el őket és rakjam vissza a ketrecbe.
2009. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt a törpe nyuszim csinálta
2009. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, már milliószor! Én egy rossz konyharuhát szoktam az ölembe teríteni, és arra teszem mindig a malacot. Elvileg szokta jelezni, ha kell neki, mert olyankor nyugtalanul forgolódik, de nem mindig veszem észre a finom jelzéseit. Ilyenkor konyharuha mosás, és nadrágcsere :-)
2009. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sose...:) szobatiszta :D:D ha van valami baja akkor elkezdi rágcsálni a pulcsim meg rángatni jelezve: HÉÉÉ te ott rakj vissza. :D:D
2009. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem eddig mind a 2 malacom lepisilt,de az enyém elkezdett ujjizni előtte majd elfeküdt tök nyugisan és akkor jött a melegség!xD
2009. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer csinálta a hörcsögöm, akkor is egy addig ismeretlen vendéget pisilt le. Azóta nem csinálta. Szerintem azért, mert még nem ismerte és kiicsit erőszakosan közeledett hozzá.
2009. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen

Álandósíts neki egy rongyot, vagy lepedőt, amire nem baj ha rápisil. Amikor "el van folyva", miközben simogatosd, akkor nagyon jólérzi magát, ésmeleg van az öledben, akkor is előfordulhat, mert teljesen elengedi magát.egyébkéntkb. 15-20 percenként pisilnek, úgyhogy ne nagyon tartsd magadnál sokáig..

2010. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!