Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Halt már meg tengerimalacotok?...

Halt már meg tengerimalacotok? Hogyan léptetek túl?

Figyelt kérdés
10perce halt meg a malacunk. 1 éves se volt, kis fehér. Ő olyan malac volt aki nagyon éber, izegmozgó. Hasmenése volt 3napja, elvittük orvoshoz, adtak neki infúziót, és gyógyszert, amivel etetni kellet fecskendővel összepréselt maggal és a porral. a doki megmondta hogy nem biztos hogy túl fogja élni, mert nem hajlandóak enni ilyenkor. De sajnos nem evett, nem ivott eleget ahhoz,hogy életbe maradjon, lefogyott kórosan és meghalt, bekuszott nagy nehezen a házikójába, ott akart lenni, az előtt barátomhoz bújt és mélyen a szemébe nézett.... :(((((
2011. ápr. 2. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Részvét! ez sajnos így megy... nekem a kutyáimmal volt így, főleg mikor még gyerek voltam, volt nagyon nehéz..meg amelyik kutyámmal együtt nőttünk fel, és dönteni az utolsó útjáról.. nekem törpehörim van most 1,5 éves
2011. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kívánom a törpehöridnek hogy éljen boldogságban szeretetben sokáig. Én 16 éves vagyok, 2. eset hogy meghal a tengerimalac... fáj..
2011. ápr. 2. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi! Remélem még él egy jó ideig, kis aktív még mindig, órákig szaladgál ha kiveszem...én is 16 voltam mikor el kellett altatni a kutyámat! Nekem is nagyon fájt..
2011. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Részvétem.Egy hónapja halt meg nekem is,a mai napig sokszor megsiratom még.Nagyon hiányzik.
2011. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első tengerimalacom 4 évesen halt meg. Nagy trauma volt, de szerettem volna újat. ha beszereztek egyet, könnyebb túllépni rajta :) bár már most bennem van hogy mi lesz ha az újjal is ez történik
2011. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos 1. malacom halála után én is így voltam vele, hogy jobb ha veszünk még1et, hogy könyebb is legyen "túllépni" De így a 2.után már nem kell soha többé. A társa meg maradt, 1éves már, ő elég szívós. És részvétem mindenkinek akinek meghalt a cocija! :(
2011. ápr. 2. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sok cocám halt már meg nem szabad rá gondolni
2011. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!