Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan szerezzek? (többi lenn)

Honnan szerezzek? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Elfogyott a forgács, és eléggé drága.. ötlet, hogy honnan szerezzek? Győr közelében ha tudtok írjátok le légyszi.
2011. jan. 13. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress asztalosüzemeket, ott szerintem még ingyen is odaadják neked.
2011. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:

Használj pellet almot, drágább egy csomag, viszont sokkal tovább bírja. Azonos összegből tovább lesznek szagtalanok az állataid.

Az asztalos a legolcsóbb megoldás, de az ilyen forgács általában nagyon poros és szemetes, nekem minden bajom volt vele.

2011. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem valami asztaloműhelyben érdeklődj én régebben mindig onnan hoztam amikor még voltak hörcsögeim kb 200ftért adtak egy zsákkal
2011. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra azért figyelj, hogy nehogy allergiás legyen rá a hörcsög, vagy esetleg te (én fulladok tőle). Kipróbálhatod még a csutkaalmot is, egyébként milyen állat?

Nekünk is legjobban a fapellet vált be (nyuszinál)

2011. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már próbálkoztam asztalosoknál, és nem ajánlom. Nagyon poros és tele van éles fadarabokkal, amivel felsértheti magát az állatka.

AMit viszont ajánlok, az az, hogy vegyél Fressnapfban óriás méretű forgácscsomagot. Mi is vettünk, 5000 körül volt, de majdnem egy évig kitartott, pedig nagy méretű nyúlketrecről van szó.

2011. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az állat :D az tengeri malac 5-en vannak 2 hím 3 nőstény külön szeparálva... a fressnapfos forgács kb egy hónapig elég... ezért kéne valami alternatív megoldás mint például az asztalos, köszi a válaszokat
2011. jan. 15. 23:40
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 12:14- vagyok,

akkor igen, csak a forgács jó, mert talppárnagyulladást vagy más néven talpfertőzést kaphat ha érdes felületen fapelleten tartják.

2011. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!