Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki tud segíteni? (törpehör...

Valaki tud segíteni? (törpehöri) (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma amikor reggel bementem a szobába ahol a törpehörim van, és a terráriumába van amugy egy házikó fából van, és lapos a teteje nem csúcsos, és megakartam nézni hogy hogy van a höri és nem volt benne a házikójába se sehol, aztán sztem vagyis biztos kimászott a házikóján, aztán kerestem, már sírtam me nagyon megijedtem hogy hol van, azt hittem ki ment a másik szobába mert nyitva volt az ajto vagy valami baja eshetett amikor kimászott mert sztem le is esett a földre, és amugy én csináltam a szobába neki csomó gurigáól egy helyet ahol játszatt esténként, amikor én is tot vagyok vele, mert onnan is simán kimászik, mert két ágy közt van. Aztán anyumat is felhivtam hogy eltünk aztán a hangomra vagy a szagomra elő jött, úgy megörültem.


Igy szeret szerintetek hogy elöjött?

Mert amugy senki kezébe nem megy bele csak az enyémbe.

Sztetek megütötte magát?

Ahol a házikója van a terrárium fölé raktam egy könyvet hogy ne másszon ki, ugy nem fog? És az ugy jó, nem lesz semmi baja hogy ott van???


Köszi a válaszokat !


2011. jan. 19. 07:04
 1/6 A kérdező kommentje:

És szerintetek lesz valami baja hogy lesett? :(

Ugy jött elő hogy semmi baja nem volt, jól érezte magát meg minden. :)

2011. jan. 19. 07:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baja nincs.A barátnőm hörije is kimászott, és majdnem 1 m. magasból leesett, és nem történt baja.
2011. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tesóméké is kimászott ő meg véletlen rálépett és elájult a höri -felkapta- észheztért- elejtette-elájult-megint észheztért és azóta is jól működik.:)

Úgyhogy nyugi.

2011. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, de úgy megijedtem, de már minden renden van. :)
2011. jan. 19. 12:48
 5/6 Platypus ***** válasza:

Nekem volt olyan aranyhörcsögöm, ami rendszeresen felmászott a függönykarnisra, és pottyanva közlekedett lefelé. 5 évet élt. Ha szerencsétlenül esnek, abba ők is belehalhatnak, de alapból nagyon jól bírják az esést.


A könyv a terráriumon nem megoldás. Gyerekkoromban én is elkövettem ezt a hibát, a hörik szépen megnyúzták a könyv borítóját. Valami rácsot kéne barkácsolni rá, mert egy üveglap alatt nem szellőzik eléggé, a vizeletükből felgyűlő ammónia meg árt a tüdejüknek, megrövidíti az élettartamukat. A legjobb az lenne, ha ketrecben tartanád.

2011. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ.

És most még könyvet fogok rá rakni, és nem akarom ketrecbe rakni, hanem majd veszek drótot a terráriumra :) És nem fog kiszokni, és fog levegőzni is ^^

2011. jan. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!