Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék olcsón vagy esetleg...

Hol tudnék olcsón vagy esetleg ingyen zöldség levelet szerezni (amire már nekik nincs szükségük, de még jó) a kis állatkámnak, milyen helyeken adják oda?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat köszönöm!
2011. jan. 23. 16:05
 1/6 anonim válasza:
Piacokon ,zöldségesnél.
2011. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a zöldséges boltban kérd meg az eladót, hogy ne a szemétbe dobja ki azokat, hanem adja neked. Biztosan megteszi.
2011. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!meg próbálom :)
2011. jan. 23. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is a zöldségestől kérek. Nekem két patkányom, egy hörcsögöm, három táncolóegerem és öt háziegerem van, heti kétszer megyek zöldségeshez és hozok nekik zöldet. Ennyi állatnak sem kell olyan sok zöld, hogy ne tudná összeszedni nekem.

De paprikacsutkát magokkal, alma, körte csutkáját (mag nélkül), saláta egy levelét, megmosott répa, uborka héját is adom nkik. Vagy karalábé megmosott levelét. Szóval az itthoni "szemétből" is kapnak.

Szüleim a két törpehörcsögüknek a Sp*rban simán a kosárba dobnak kérdezés nélkül két karalábélevelet. A kasszánál is szemétnek tekintik, ezért simán kiengedik, kérdezés nélkül.

2011. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.Nekem csak 2 db roborovszkim van meg 2 dzsungáriaim meg egy kutyám de ez nem a rágcsálók közzé tartozik bár néha olyan mert imád minden zöldség-gyümölcsöt ő is :D hát akkor holnap be megyek a zöldségeshez meg egyéb üzletekbe is :)
2011. jan. 23. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a Tescóból hozzuk a karalábélevelet (de ha közel van hozzátok, vadaspark, vagy állatkert, nem adják oda, már próbáltuk).

A zöldségosztályon vannak, régebbi vagy sérült darabok, potom pénzért, a nyuszink ennek is örül. Meg a zöldségesek is szívesen adnak.

2011. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!