Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam 2 hörcsögöt. Egy napig...

Kaptam 2 hörcsögöt. Egy napig jól megvoltak aztán raktam be nekik egy csövet. és amikor a lány be akar menni mikor a fiú is bent van a fiú megtámadja. A csövet kivettem de azóta mindig összekapnak. Miért? és hogyan lehetne összeszoktatni őket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet őket együtt tartani mert megölik egymást. Válaszd szét őket amint lehet, mert kárt tesznek egymásban.
2011. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Sehogy nem lehet összeszoktatni őket, a hörcsögöknek olyan a természete, hogy még az ellenkező neműek sem viselik el egymást. A párzáson kívül persze. Ha együtt tartanád őket, akkor amúgy is folyamatosan szülne a nőstényed, ami hamar tönkretenné, és te se tudnál mit kezdeni annyi kishörcsöggel. Az első adag jó eséllyel úton van már.
2011. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 különböző neműt csak akkor érdemes együtt tartani, ha pároztatni akarod őket, különben összekapnak, vagy nagy meglepetésedre gyik nap sok kishörit fogsz náluk találni. Akkor viszont a hímet kell külön rakni mert bánthatja a többit!

De inkább ajánlom hogy tartsd őket külön vagy cseréld le egyneműekre.

2011. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd szét őket, minden hörinek 1-1 ketrec. Tedd a két ketrecet egymás mellé, hadd érezzék egymás szagát. Majd ketrecen keresztül egyiket tartsd oda a másikhoz. Ha 2-3 ilyen hét után is támadni akarnak, add fel, mert nem fogják megszokni egymást. Akkor inkább legyen 1-1 ketrecben 2 hörid, mint 1 halott hörid.
2011. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. jan. 27. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!