Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGÍTSÉGET KÉRNÉK! Életbevágó!...

SEGÍTSÉGET KÉRNÉK! Életbevágó! Kihez vigyem ma a beteg tengerimalacomat?

Figyelt kérdés

III. Család utca, XI. Gráf Doktor, Állatorvostudományi Egyetem.

Nagyon megbízható orvos kellene,aki ért a malacokhoz,mert voltam már egynél,de nem értett igazán hozzájuk.KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!


2011. jan. 24. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Dr. Keskeny Ildikó - Felicavet állatorvosi rendelő
2011. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gráfékhoz vidd és várd meg, amíg Miklós ráér megnézni. Ha szólnak, hogy mehetsz be, mondd, hogy Miklósra vársz, nem veszik rossz néven.
2011. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt 3 helyen vannak a legjobb malacos dokik, mindegyik helyen jártam már,bármelyikükhöz viheted, bár én elsősorban a Család utcát vagy az Egyetemet ajánlom. Gráfékkal van rossz tapasztalatom.
2011. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!!!
2011. jan. 24. 16:34
 5/9 Platypus ***** válasza:

Gráfékat agyondícsérik rágcsálós körökben, nekem is meggyógyította a patkányomat, de amikor nekiállt az öreg doki a nyakbőrénél fogva felemelni az állatomat, majdnem szívinfarktust kaptam.

Az egyetemen van olyan doki, akit nagyon szidnak, de én nem futottam bele. Eddig 2x voltam ott súlyos esettel, és mindkétszer jó vége lett. Odafigyeltek az állatra és kedvesek voltak vele, egy patkánynál sajna ez nem magától értetődő. Viszont marha drágák. Malactenyésztő ismerősöm is oda jár, garantáltan van malacszakértő doki, csak rá kell kérdezni mikor rendel.

2011. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 24. 21:19
 7/9 Rikimisi ***** válasza:
Én már lassan 4 éve az egyetemre járok Pazár Péterhez!Csak jót tudok mondani róla,róluk!!!Igaz nem olcsók,de nem is drágábbak mint álltalába,sőt mások tapasztalata szerint még olcsóbbak is(én nem tudom mert mindig hozzájuk viszem a malikat)Sajnos az állatgyógyászat nem olcsó dolog,de akkor legalább tényleg kapja meg az állatka a megfelelő kezelést!!!
2011. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. jan. 28. 08:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is Kedves Utolsó Válaszoló!
2011. febr. 4. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!