Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehetséges hogy az aranyhörikt...

Lehetséges hogy az aranyhöriktől vagyok beteg? Tegnap kaptam őket és most lázas vagyok. Tavaly is beteg lettem mikor megkaptam. ő a 8. hörim és szinte mindnél lázas voltam és beteg. De mitől? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kaptam 2 arany hörcsögöt tegnap. Akkor még jól voltam de ma már beteg vagyok és lázas.Tavaly is beteg lettem mikor hozzám kerültek a kis állatok.Ugyan ugy lázas lettem. Lehet hogy az aranyhörcsögöktől vagyok beteg? Igaz akkor hogy betegséget terjesztenek fiatal korukban? Vagy ez csak a véletlen ?És nem tőlük van a bajom? Vagy alergiás vagyok rájuk ? (de akkor utánna miért nincs semmi bajom , csak az elején mikor hozzámkerülnek.) Nem tudom mi van kb 1 hétig beteg voltam tavaly és utánna semmi baj nemvolt.
2011. jan. 29. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak véletlen.
2011. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attól az izgalomtól lázasodsz be, hogy új kis állat érkezik hozzád.
2011. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:
Az aranyhörcsögök nem terjesztenek semmiféle emberi betegséget. Képesek ők is elkapni dolgokat, de nem olyasmit, amit te is elkaphatsz. Egyedül az atkás fertőzéseket tudják továbbadni neked, de ez nem okoz lázat, és amúgy egyszerűen kikezelhető. Allergiás viszont lehetsz rájuk, nem példa nélküli.
2011. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösszii :D:D de azt nem értem hogy mindig az első napokba. utánna semmi bajom
2011. jan. 29. 19:07
 5/6 Platypus ***** válasza:
Van egy barátnőm, aki minden vizsga meg egyéb nagy esemény előtt belázasodik pár napra. Lehet hogy csak te is ilyen izgulós típus vagy.
2011. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen az lehet :D nagyon az vagyok :D gondolom izgultam nehogy verekedjenek meg ilyesmik
2011. jan. 29. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!