Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak vele? A tengeri...

Mit csináljak vele? A tengeri malacom a hajnali órákba állandóan megkergül, és addig zajong amig nem adok be neki vmi kaját

Figyelt kérdés
Napközbe olyan kis aranyosan el van,nem zajong. Mielött én lefekszem aludni mindig adok még be neki egy kiskaját,de a hajnali órákba azonban neki állja rágni a ketrecet és nyüsszög. Ha adok be neki kaját abba hagyja. dfe nem akarokm erre rászoktatni,ha viszont nem adok be semmit,akkor én nem tudok aludni. tudom h éjszakai állat meg minden,de eddig nem volt ilyen! Egy pár napja h ezt csinálja.
2011. jan. 31. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod másik szobába tenni, ahol egyedül van éjszaka? Nekem nyulaim vannak egy emelettel alattam, mert ők is kaparnak, rágnak, dorbézolnak éjszaka. Pedig nem lehetnek éhesek, mert este jól megetetem őket. Szerintem csak unatkozik a malacod.
2011. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ejj, én olyan mélyen alszom, hogy azt sem venném észre, ha lebontaná a házat a kis cocim :D

a párom mondta, h ma reggel is dumált :D én meg nyomtam a szunyát :D


tegyél be neki valami fadarabot, amit rághat.

szénája van? vize van elég? mindig legyen előtte kaja, pia, és akkor elfoglalja magát, valamint nem lesz éhes.

2011. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg berakhatsz neki egy másik malacot, hogy ne unja magát halálra egyedül. A malac csak többedmagával érzi jól magát.
2011. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Legyen társa.

2. Ne kapjon ilyenkor kaját bármennyire visít - ha adsz neki azzal csak erősíted benne, hogy ezt kell csinálnia.

3. Széna meg víz mindig legyen előtte, így biztos lehetsz abban is, hogy ilyenkor nem éhezik (meg persze kell is, hogy ezek mindig legyenek neki).

2011. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!