Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet csupán EGY db tengerimal...

Lehet csupán EGY db tengerimalacot tartani?

Figyelt kérdés

Régebben már voltak tengeriim.Azok ketten voltak.

Most újra szeretnék.De lehet csupán egy db tengerit tartani vagy csak párban lehet tartani őket.

És két egyforma nenű malacot lehet együtt tartani?Mint pl.két lányt?:)


2011. febr. 1. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
igen
2011. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lehet 1-et tartani,de olyan szomrú arcot tudnak vágni,hogy ugyis veszel mellé egy társat...

két lányt vagy két fiút vegyél,hogy ne legyenek kismalacok


sőt,venned se kell,noé állatotthonból fogadj örökbe,ott biztos hogy nem vemheset adnak vagy beteget (állatkereskedésbe vettem az első malacom,beteg és vemhes volt mint kiderült utólag)

2011. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
inkább egyedül tartsd. az azonos neműek nem igazán viselik el egymást
2011. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy van, ahogy a 18:22-es beíró mondja!!!


KETTŐT vegyél, mert egyedül búslakodni fog a malackád.

Egyneműek legyenek, hogy ne szaporodjanak.

A szakkönyvek szerint két nőstényt tanácsos venni, de nálam a két nőstény állandóan marakodott...

2011. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

miért irnak ide olyanok akik életükben nem láttak malacot?


www.gemon.ro


olvasgass kicsit


a tengerimalac társas lény,egyedül depressziós lesz,és lesheted hogy miért nem él sokáig...

két nőstényt vagy két himet vegyél,2-3 hét alatt össeszoknak ha addig nem együtt éltek,utána csend van


3 malackám van,mióta eldőlt hogy ki a főnök,csak akkor visitanak ha éhesek

2011. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy ti hogy vettétek a malacokat. Ugyanis két pici malacot ha veszel kiskorukban összeszoknak. És csak egy balhé lesz amikor eldöntik, hogy ki a főnök. Nálam 2 fiú volt együtt és külön 4 lány. Egyik se verekedett. Miért?? Mert kiskoruk óta együtt voltak ha 6 hónapos tengericoci mellé akartam társat akkor 6 hónapost kerestem. Ja és ne úgy csináld, hogy:

jaaaj megvettem a másikat is aztán máris berakod a másik mellé. TILOS! Akkor összeverekednek! Nappaliba vagy ahol akarod nagy pályán kiengedni mind a 2-t és ott megismerkednek. Nekem napi 3 óráig voltak így az idősebb maliaim. 2 nap alatt összeszoktak elválaszthatatlanok voltak!

2011. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem hároméves malacomvan egyedülvan és nagyonjólérzi magát sokatfoglalkozomvele rettentöaranyos egykiló-tizdekás nemhiszem,hogy szomorúvolna söt biztos,hogy nem
2011. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól mert te most MÉG ráérsz nem lesz magányos. Miután jobban beindul az iskola időd se lesz rá. Akkor fognak a gondok jelentkezni.
2011. febr. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én voltam állatorvosnál,rákérdeztem,azt mondta,az esetek 80%-ban nem jön ki két malac együtt.A nagy mindig is fogja bántani a kicsit.
2011. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!