Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék terráriumban tartani...

Szeretnék terráriumban tartani valamilyen aranyos kis rágicsáló állatkát, olyat ami nappal eléggé aktív, viszont éjszaka "viszonylag " nyugiban van. Volna valami javaslatotok? A többi alant.

Figyelt kérdés
Hörit, patkány, görényt tegerimalacot, egeret nem szeretnék,(ezeket már tartottam) valami olyasmit, ami egy kicsit különlegesebb ezektől az egyébként tündéri,szeretni való állatkáktól!
2011. febr. 2. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
degu, mókusfélék, bár utóbbiak nagyobb teret követelnek.
2011. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

degut nem kéne terráriumban tartani, se mókust... deguból apaból 2 kell.Más rágcsáló nagyon nincsen És ha téyleg tartottál már hörcsögöt,patkányt,görényt,tengerimalacot, akkor gratulálok, mi lett velük?(a görény nem rágcsálóó)

lehet süni is, nem? (nem kell leszólás, vannak kifejezetten hobbisünök, de ezek meg éjszaka aktívak és eléggé büdösek)

2011. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fent említett állatkákat a sok-sok év alatt a magam 45-éves korommal túléltem őket.....
2011. febr. 2. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs is, talán csak a mókusok.. Mindegyik rágcsáló inkább éjszaka aktív, mindenki tudja miért. Mi a baj azokkal, amiket eddig tartottál? Szerintem a görényt és a patkányokat sosem lehet megunni, imádim mindkettőt:) Arról nem is beszélve, hogy a ketrec jobb mindegyiknek, tudnak rajta mászni..
2011. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tengeri malac.. nappal ha fiatalok nagyon szaldgálnak éjszaka -ha attál neki enni(mert akkor nem ujjog semmi neszre)-nem alszanak vagy pihennek nyugisak az enyém már jó öreg ugyhogy most átraktam kicsit a napos oldalra és ott szunyókál :)) ♥♥ nagyon édes :))(egyébként 9 éves )
2011. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!