Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik jobb a 2fiú vagy a 2...

Melyik jobb a 2fiú vagy a 2 lány hörcsög?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
az 1 fiú 1 lány
2011. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
2 fiút sose rakj 1 helyre, mert összekapnak.. 1 fiú 1 lány meg akkor jó, ha szeretnél több hörcsögöt.
2011. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
két fiut SOSEEE! 1fiu 1 lány csak akkor ha szaporulatot szeretnél , 2 lányt mindig jó :)) nekünk két lány malackánk van :))
2011. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
ja és egyedül se tartsd őket mert meghalnak szegénykék depiben :((
2011. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:

Egyik se. A hörcsögök magányos állatok, semmilyen felállásban sem szeretik egymás társaságát. A fiú-lány páros is csak addig viseli el egymást, amíg a nőstény nem vemhesül.


Utolsó: A hörcsög nem malac! Nemhogy nem igénylik a társat, de ölik egymást ha kettőt összeraksz. Még akkor is ha egy alomból valók.

2011. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Úgy ahogy Platypus írja, magányosan érzik jól magukat.Nálam ugyan a hím jól elvolt a nősténnyel és a kicsiket sem bántotta, sőt nagyon előzékeny volt velük, csak hát folyamatosan születtek az utódok.:D Amikor már a fél várost elláttam ingyenhörivel , kénytelen voltam külön tartani őket.Ezután már csak akkor kerültek össze ha valakinek kellett kicsi.
2011. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
osito, te el vagy tévedve. a höri magányos álalt. sose értettem miért kell belőle 2-t venni, akkor tartson pateszt, egeret, vagy degut, de ne hörit
2011. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!