Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja? (nyuszi)

Mi lehet a baja? (nyuszi)

Figyelt kérdés
A nyuszim reggel óta szokatlanul viselkedik. Mindig roihangál és aktív,de most olyan lustácsak alig mozdul. 13.00-óta keresgéltünk állatorvost,már rengeteg helyen voltunk,de mind be volt zárva. Felhívtuk a tudakozót de csak több órás útra van tőlünk nyitva állatorvos. Szerintetek mi baja? Lehet,hogy ez a hirtelen jött tavaly-tél zavarta meg,vagy valami komolyabb baja lehet? Válaszokat előre is köszi!
2011. febr. 12. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb bármi baja lehet, vagy semmi. Az, hogy éppen nem aktív semmire nem utal egyértelműen.
2011. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És kfelejtettem,hogy elég kevés bogyót hagyott maga után... Most kapott reszelt almát,azt rágcsálja.
2011. febr. 12. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a hétvégét még kibírja, ha komoly baja lesz akkor találtok biztosan hétvégi ügyeletet... de ha csak kedvtelen még nem jelent betegséget, és hétfőig megúszhatjátok a párezer kidobott vizitdíjat (nem mintha sajnálnám, de jártam már így pont mikor nem volt pénzem, és nagyon mérges voltam a kutyámra)... Addigra vagy lesz még valami tünete amiből ki lehet indulni, vagy jobb kedve lesz :)
2011. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. febr. 12. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
budapesti vagy? ha igen, a család utcai rendelő az ügyeletes, ők hétvégén is vannak, jól ért a nyulakhoz az ottani doki. ha találsz nyitva állatpatikát, vegyél BIOLAPIS probiotikumot (kb 150 ft/zacsi) a zacsi egy részét tedd rá almára, azt egye meg. valószínűleg rosszalkodik a bele, oda kell figyelni, nehogy bélelzáródás legyen a vége. legyen friss vize és széna!!!! jobbulást!
2011. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod,de már tegnap estére teljesen rendbe jött. :)
2011. febr. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!