Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tudnom a nyuszi...

Mit kell tudnom a nyuszi ivartalanitasarol?

Figyelt kérdés

Draga? Hosszadalmas?


Köszi


2011. febr. 16. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mért akarod ivartalanítani?
2011. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért akarja, mert nem hülye...

Kérdező, jól teszed, ne hallgass az ellenzőkre! :)

Szóval én bakot ivartalaníttattam, 4000 Ft volt.

Pár perc az egész, nem tart sokáig.


Csináltasd meg, érdemes. :)

2011. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

én azt javaslom, inkább itt rakd fel a kérdést, legalább hozzáértőbb válaszokra számíthatsz...

2011. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Azért akarja, mert nem hülye..."

Kösz az értelmes választ! Régebben nekünk is voltak nyulaink és ha nem akartunk szaporulatot, egyszerűen nem engedtük össze őket és meg volt oldva.


"Kérdező, jól teszed, ne hallgass az ellenzőkre!"

Milyen előzőkre? :O Te voltál a második válaszoló és előtted se írta senki az ellenkezőjét. Pláne nem többesszámban.

2011. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem előzőt, hanem ellenzőt írtam... Tele van a GYK "nehogy kínozd ezzel az állatodat" emberkékkel... Előre szóltam neki, ennyi.


Amúgy meg nyilván azért szeretne valaki két állatot, hogy együtt is lehessenek, játszhassanak.

2011. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

""Kérdező, jól teszed, ne hallgass az ellenzőkre!"

Milyen előzőkre? "



haha:D

2011. febr. 16. 20:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez a poén, hogy még be is másolta és így sem vette észre, hogy félreolvasta! :)
2011. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha kapsz gallért, akkor egy pár nap után vedd le róla, hogy tisztítani tudja a sebét, vegyél neki Laktifermet a gyorsabb gyógyulás érdekében, és megbízható nyulakhoz értő orvossal csináltasd.

Mi 13ezret fizettünk, a bak nyuszink műtétéért, de a legjobb orvoshoz akartuk vinni, tehát drága volt.

2011. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lány nyuszié kicsit kockázatosabb a bakénál, de megéri. az ivartalanítottaknak hosszabb lesz az élete, nem lesz álvemhes/vemhes, jobb természetű marad.
2011. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Szóval az van, hogy van egy nyuszim aki fiu és egy tengerimalacom aki lány... és mostanában állandóan követi a nyuszi a malackát, aki állandóan nyüszit emiatt... de nem történik semmi, csak fél a kicsi tőle, hogy mindíg követi öt. És mivel állandóan nyüszit emiatt, igy külön kellett tennem öket. Most mem tudom, hogy ha a nyuszit kiivartalaníttatom, akkor ez elmúlik-e.


Köszi

2011. febr. 17. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!