Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú vagy lány nyuszi?

IGCM kérdése:

Fiú vagy lány nyuszi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nyúlam és szeretnék mellé mégegyet,de nem tudom fiút vagy lányt? Lehető legbiztossabbra akarok menni hogy ne verekedjenek.A mostani 1 év alatti.
2011. febr. 16. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! a nyuszi akkor lesz a TE barátod, ha egyedül van (ekkor viszont foglalkozni kell vele!) ha mellé veszel bármilyen neműt, egyrészt mindkettőt ivartalanítanod kell, mert vagy verik egymást(ha fiú, ha lány a másik), vagy kisnyúlgyártás lesz a vége. ha ivartalanok, akkor is el fognak kezdeni egymás ellen jelölni (bogyó, pisi, akár a FALRA is!) illetve egymással lesznek el jobban, veled kevésbé fognak foglalkozni. és két ketrec kell, ami ugye 50x100-asnál nem lehet kisebb, vagy 160-as, ha egyben akarod tartani őket. Én nem ajánlom a másik nyuszi beszerzését! jó nyuszizást!
2011. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a másik nyuszit,mert nyuszinak,mégiscsak nyuszi a párja.Nekem két lány nyuszim van,egyik 5,másik 4 éves,hiába ivartalanok,nem szeretik egymást,nem lehet őket összeengedni,mert nagyon csúnyán összeverekednek,egyszer már orvoshoz is kellett vinni az egyiket..Szóval,szerintem a bak nyuszid mellé,egy kislány kellene,és ha nem akarsz folyamatosan kisnyuszikat,akkor ivartalanítás!Sok sikert a nyuszikhoz!
2011. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp akarsz neki társat, akkor csakis lányt vegyél, és ivartalanítani kell őket.
2011. febr. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ivartalanítatni alapból akartam őket,vagy minimum az egyiket.De akkor mindkettőt kell ezek szerint.Nanyon nem szeretném ha veszekednének :(

Valahol olvastam,hogy nem igazán nemtől függ náluk jóban vanake,nem tudom ez emnnyire igaz?

2011. febr. 17. 12:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Én bak, bakot ajánlok.

Ivartalant persze.

De igen, az egyénisége is nagyon fontos. Az is lehet, hogy mondjuk veszel lány-lányt, de verekednek, másoknál a lány páros meg boldogan élnek együtt. Egyénfüggő.

2011. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is van egy nyuszim aki ugyanúgy fiú.. nemrég elszökött, és szerencsémre egy nagy nyúlbarát találta meg akitől vissza is kaptam, neki egy fiú nyuszija van, és mondta hogy rettentő sokat verekszenek.. szóval én inkább a lányra szavaznék, bár biztos ki kell ivartalanítani őket.. még akkor is fognak, de már nem lehet nekik kicsijük szerencsére... bár a nyuszi más állattal is megél például nekem most mellette egy néhány hetes kutyus van, bár néha kicsit nehezen, de kibírja a nyuszi :) még néha játszanak is :):)
2011. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már voltak nyusziaim, és már kipróbáltam mindkét variációt. Csak akkor válassz lány nyuszit,ha szeretnél kisnyuszikat.Ha nem,akkor két fiú is megfér egymás mellett,nem bántják egymást nekem már sok nyuszim volt és együtt volt vagy 3 fiú nyuszi is és nem bántják egymást!_____________________________________
2011. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lány is meg fiú is!

Indok:lány:lehet mellé tenni lány nyulat de csak akkor ha ivartalanítva van!ha nem akarsz kisnyulat!

fiú:ha kicsi a nyulad akkor még lehet mellé tenni fiú nyulat is!de ne legyen idősebb:fél évesnél!mert ha idősebb akkor össze verekednek!!

Nekem külön ketrecbe van a fiú meg a lány nyúl!

De látni látják egymást mert dróttal van elkülönítve a kettő!

Így nem érintkeznek!

2011. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!