Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért vérzik a hörcsögöm orra?

Miért vérzik a hörcsögöm orra?

Figyelt kérdés
segíííítség, nem tudom mi van vele, a napokban figyeltem meg, és letakarítottam, de ma nagyon csúnya volt.Mit tegyek?Eggyáltalán mitől van ez?
2011. febr. 24. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem állatorvos meg tudná mondani. Ha egyszeri alakalom nem kell vele foglalkozni, az én orrom is szokott magától ritkán vérezni. Ha viszont mindig vérzik el kell vinni orvoshoz.
2011. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Talán nem kellet volna élve felboncolni.. talán..
2011. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes választ...inkább fogtad volna be.:|

[a felsőnek meg köszönöm]

2011. febr. 26. 17:06
 4/8 anonim válasza:
"Talán nem kellet volna élve felboncolni.. talán.." vook :) bocs az előbbi beszólásért :/ igen, el kell vinni állatorvoshoz ha rendszeresen vérzik neki.. nem tudom, hogy sebes-e,amit fel sért vagy magától jön belülről.. de ha belülről jön akár komolyabb betegség is lehet :/ remélem ezzel már kicsit segítettem :)
2011. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké ezt már köszi:)
2011. márc. 15. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet belement valami mag az eledeléből, vagy forgácsdarab, és piszkálja neki belül.
2011. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, hogy a forgács felsérti nekik (olyat is hallottam, hogy a forgács kiszúrta a szemét), esetleg ha ideiglenesen kartondobozban vannak, miközben kirágják, az is okozhat ilyesmit. (Utóbbi történt ideát.)
2011. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, lehet külső sérülés, akkor valami mag,forgács, felsértette,vagy belement és még ott van, lehet belső is, akkor lehet hogy hirtelen áthelyezted őket, vagy nagy huzat volt a szobádban, és ez a nyomás, vagy hőmérsékletkülömbség elpattintott egy hajszáleret az orrában.Mindenesetre vidd el orvoshoz és jobbulást neki.
2011. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!