Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden a DEGUkról! Hogyan...

Minden a DEGUkról! Hogyan kell egy deguval bánni, mit kell neki enni adni? Meddig él? Mennyire szelíd? Mekkorára nő meg? Tulajdonosoknak: vélemény, meglátás, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sürgős, 2011 márciusában kapom őket!
2011. febr. 24. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék sztem meglehet belőle tudni 1-2 dolgot :)

2011. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neten sok infót lehet róluk találni, én személy szerint már lassan 6 éve tartok degut. Egy dolog amire már az első este rájössz: nem jó velük egy szobában aludni, nagyon tudnak zörögni. Amúgy imádnivalóak, nekem egy se volt amelyik harapott volna... Aranyos ahogy felismerik a járásod, hangod... Nagyon oda kell figyelni arra, hogy ne egyenek sok édeset. Nekünk volt pár degu, amik ha egy apró zajtól megijedtek, percekig "csipogtak", de ez szerintem normális náluk. Ha hazajöttem egy időben jeleztek, csak másképp. Viszont azt nem javaslom, hogy pároztasd őket, ugyanis sok kölyök lesz és annyit nem tudsz elajándékozni... Nekünk volt hogy 2 nősténynek pár napon belül lett össz. 11 kicsinye.
2011. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Vigyázz a deguk,ahogy a csincsillák is "cukorbetegek"
2011. febr. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az érdekelne még hogy kedvelik-e a mókuskereket? Mindnek ugyanolyan a színe?
2011. febr. 25. 20:11
 6/7 anonim válasza:

ne adj neki édességet mert cukorbeteg lehet tőle és igen kedvelik a ketrecet ismerősömnek is abba van és nagyon szelídek

és remélem állattenyészetből veszed mert akkor sokkal szelídebbek

jó szórakozást hozzájuk :D

2011. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja ja, jövő héten érkeznek, nem állatkereskedésből, hanem egy olyan személytől akinek sok van otthon már régóta, és a most születettekből ad két lányt. A cukorbeteges hírt köszönöm, majd figyelek erre. Ha van még híretek, tippetek, meglátásotok, közöljétek nyugodtan! :)
2011. márc. 16. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!