Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyuszi ketrecének az...

Ha a nyuszi ketrecének az alján nincsen semmi, akkor lehet neki ágyat venni? (lent. )

Figyelt kérdés
A nyulam ketrecében nincsen semmi a műanyagon, ezért gondoltam veszek neki egy ilyen: [link] ágyat.Szerintetek érdemes?
2011. febr. 24. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem elég neki a lucerna vagy vmi fű, mert azt az ágyat lewécézi meg semmibe veszi
2011. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
WC-be intézi a dolgait és nem nagyon szokott rágcsálni, de akkor megpróbálom a szénát.
2011. febr. 24. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem eszik a nyulad szénát???
2011. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de eszik.
2011. febr. 24. 22:37
 5/9 A kérdező kommentje:
bocs elírtam lucernaát na.:D
2011. febr. 24. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Eddig szinte mindenhol azt találtam, hogy nyuszi alá szőnyeget, ruha anyagot nem szabad, nem tanácsos tenni, hiszen a nyuszi karma beakadhat, a nyuszinak nem tesz jót, főleg, hogy ez még szőrmókos is, ki tudja, hogy mennyire tenne jót neki. Bár tény, hogy szeret kényelmesen aludni.

S ahogy olvastam, hogy nem tanácsolják, hogy lepottyangatja a nyuszi, ez nem igaz, hiszen a nyuszi igen tiszta állat, csak egy helyre szereti végezni a dolgát. Esetleg nem olyan helyre tennéd, akkor nem lenne jó, de mivel ketrecbe szeretnéd tenni, így nem hiszem, hogy jó ötlet lenne. Sok üzlet akar az állattartásból hasznot húzni.

2011. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az enyém szivesebben fekszik a parkettán, meg a műanyagon, neki felesleges lenne ágyat venni, de ha a te nyuszid nem ilyen, vehetsz neki
2011. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké, akkor nem veszek majd valahogy kiokoskodom!
2011. febr. 25. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az én nyuszimnak is van sokkal puhább, párnásabb helye, de ő inkább a parkettán alszik. És szerintem, nem is alvásra használná. Bár kitudja. De szerintem nem éri meg.
2011. febr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!