Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm oldalán észrevette...

Paris hilton kérdése:

A hörcsögöm oldalán észrevettem egy kis véres sebet. Mitől lehet? :S

Figyelt kérdés
Lehet,hogy csak megütötte magát? Azt olvastam,hogy daganat is lehet :S De amúgy nincs semmi baja,étvágya van.
2011. febr. 25. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyedül van? Ha nem, lehet, hogy megharapta a másik.
2011. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyedül van .
2011. febr. 25. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem attól van, hogy megütötte magát, de lehet, hogy valami miatt (talán atka) viszketett neki és megharapta magát. Szoktak úgy tisztálkodni, hogy úgy nyalja, szívja, harapja a szőrét.
2011. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 easyRoller válasza:
nézd meg alaposan, hogy mekkora, milyen mély a seb. ha úgy gondolod ujjhegyre hintőpor és picit kend be. Valószínűleg megkapta magát tisztálkodás/vakarózás közben - nem kell megijedni :)
2011. febr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem magának szedte ki a szőrét, azok a hörcsögöt akik kishörit várnak azok maguknak tépik ki a szőrüket, hogy kibéleljék vele a fekvőhelyét a kicsinek..de lehet hogy valahonnan leesett, pl.:a rácsról és beütötte magát..=/
2011. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!