Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Más nyula is "röfög"?

Más nyula is "röfög"?

Figyelt kérdés
Mostanában furcsa hangokat ad ki az 5 hónapos bak nyuszim. Mintha hangosabban szuszogna, vagy "nyusszog" és amikor futkos kint akkor "röfög". Remélem nincs semmi baja.
2011. márc. 1. 22:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10.41-esnek nem tudom mi baja van...

Feltettem egy normális kérdést, amire normális választ vártam, de úgy látszik egyesek képtelenek erre.

Te biztos azért vagy ennyire képben, és van időd ilyen válaszokat írni, mert a kutya sem foglalkozik veled, ha ilyen a stílusod.

Amúgy meg az orvosi könyvekben nem találtam semmit a röfögésről..

2011. márc. 2. 17:04
 12/14 anonim ***** válasza:

Az a bajom, hogy felelőtlenek az emberek.-de ha nem akarsz tudatlanul nyulat szaporítani, akkor tényleg, őszintén bocsánat.

Egyébként segítő jelleggel írtam a dolgokat, olvass utána.

És hidd el nem vagyok magányos netfüggő, egyszerűen csak szeretem az állatokat, nem zavar ha a gazdájuk átmegy személyeskedésbe ha valami nem tetszik.

Nem akarok vitát kezdeni, úgyis az lesz a kedvenceddel amit te akarsz.

2011. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék tudatlanul szaporítani, egyáltalán szaporítani sem. Ha lennének kisnyulak, azok is nekünk, a mi örömünkre, nem eladásra, hanem azért, mert imádjuk őket, és szerencsére helyük is lenne.

Azért tettem fel ezt a kérdést is, mert furcsának találom, hogy ilyen általános dologról sehol nem írtak, pedig sok helyen nyomoztam, de pl. a betegségeket már kívülről fújom.

Szóval azért köszönöm a válaszod, és hidd el, nem tőlem kell félteni az állatokat...

2011. márc. 3. 19:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


A szaporítást 1-2 alkalomra is értettem, hiszen ha születik 6 kisnyúl nehéz őket elhelyezni, külön -külön nemek szerint, azt is bekalkulálva, hogy a tesók mikor felnőnek nem feltétlenül fogják szeretni egymást.

Sőt, ha a nőstény(anya)nyuszi nálad marad, akkor ha nem ivartalaníttatod folyamatosan újra fog vemhesülni, a végén még a zsebedben is kisnyulak lesznek, arról nem is beszélve, hogy árt a nősténynek.

Nem gondoltam, hogy rossz gazdi lennél, csak ilyen dolgokra már jóval előre fel kell készülni, mérlegelni, megéri-e.

Itt van néhány hasznos oldal, nyuszibeszéd alatt megtalálod a röfögést, morcogást:

[link]

[link]

2011. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!