Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Másnak a nyula is rázza a...

Másnak a nyula is rázza a ketrecet? Főleg reggel 5-kor? És mit lehet csinálni vele, hogy abbahagyja?!

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 08:59
1 2
 1/13 Salx Narval ***** válasza:
Hát, ha nem az ételért csinálja, attól tartok semmit.Legfeljebb meg kell erősíteni a ketrecet, hogy ne zörögjön.
2009. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokta, ilyenkor adok neki enni-inni és abba hagyja.
2009. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Neki van bent széna, mag, víz (2 itatóban) és gyakran még alma is, de mégis minden reggel erre ébredünk...
2009. okt. 27. 09:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Esetleg kiengedhetnéd... az állatok általában nem szertik ha ketrecben tartják őket.
2009. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Általában nminden nap ki van engedve. Pont akkora helyen van, amekkora egy 1 kg-os törpenyúlnak kell...

És pl. délben már nem akar kijönni? Vagy akkor miért nem ráz?!

2009. okt. 27. 09:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Enyém is szokta : /
2009. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet akkor ébred fel, és téged is felszeretne kelteni, és persze azt akarja hogy foglalkozz vele, vagy megtegye a reggeli köreit az asztal körül, legalább is nálunk ezért szokta rázni.na meg persze éhes, mert mindig képes lenne enni.
2009. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A nyuszi normalis bioritmusa forditott, éjjeli állatka, ugyhogy nyugodj bele, semmi baja, de o már hajnalban élvezi az életet, ezért rázza a ketrecét. Ha vele vagy rájossz nappal tobbnyire gomboc állapotban alszik, hogy kipihenve másnap hajnalban ujult erovel randalirozhasson.Én imádom a kis eroszakos természetuket nagyon.
2009. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hörim van, de ő is imádja rázni a ketrecet :D Én éppen ezért át szoktam vinni egy másik szobábba, és rácsukom az ajtót.

Tipp: Kend be citrommal a ketrec rácsát, valószínűleg le fog szokni róla ( előfordulhat azonban, hogy lenyalja, fintorog egyet és rázza tovább :D xD )

2009. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én azt hiszem durvábbat próbáltam, nem is tudom le merjem-e írni... Csípős pirosarannyal kentem be, de lenyalta és rázta tovább! :)

Azért köszi a tippet!

Mostmár azt csináljuk mi is, hogy átrakjuk a szállítójába, ott nem tud mit rázni! :)

2009. nov. 2. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!