Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet rászoktatni egy...

Hogyan lehet rászoktatni egy aranyhörcsögöt a fogkoptatójára?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja meg van a hörcsögöm és még mindig nem akarja használni a fogkoptatóját (ketrecre rákötött fajtájú). Csak a rácson koptatja a fogát, vagy ha a koptató egy kis részét a ketrecen keresztül bedugom neki... Mit csináljak??
2011. márc. 8. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, majd rágja ha kell neki, ha nem rágja az azért van mert a kaja is eléggé lekoptatja neki, vagyis eddig eléggé lekoptatta. A hörcsögöt nem lehet rászoktatni semmire :D
2011. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem nagyon nem tudsz mit tenni. Adj neki száraz kenyérhéjat, hátha az jobban bejön neki:)
2011. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik szereti, nem nagy gond. Ha kap normális tápot, magvakat, szénát, akkor is remekül lekopik a foga. A rácsot nem konkrétan azért rágja, hogy lekopjon a foga, csak ki akar menni vagy unatkozik.
2011. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, annyit hozzá tennék még, hogy a "földre" ahol a forgács van neki meg ő is mászkál oda is leteheted a fogkopatóját
2011. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző=első

(előző voltam)

2011. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adjál neki faágat azt tuti megrágja.A fogkoptató hülyeség.
2011. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!