Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sírtatok amikor a hörcsögötök...

Sírtatok amikor a hörcsögötök elpusztult?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 14:13
 1/10 anonim válasza:
NAGYONIS
2011. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. 13 éves voltam, és nagyon megsirattam szegénykét.
2011. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem kettő is pusztult el, és nem egyszerre, de alig két hét kül9nbséggel. Az elsőnél sírtam... a másodiknál nem azonnal, hanem este, amikor odanéztem a helyére és nem volt ott.

az első akkor halt meg amikor nem voltam otthon, anyuék eltemették mire hazaértem, megkértem őket h ogy tegyenek így.

2011. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon hozzá tud nőni egy ilyen kis állat az emberhez.:(
2011. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10-14 évesen sok kis állatot tartottam, mindegyiket megsirattam, a höriket is :(
2011. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Múlt héten halt meg, nem sírtam, bezzeg anyu....xd szegéééény
2011. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát elhiszem :(

Igen hozzá nő az emberhez, és kicsi ideig él, aztán amikor elpusztul meg lehet sírni. Én is minden állatomat megsirattam :(

De nekem most van 1 hörcsögöm még csak 6 hónapos :D

És szeretem nagyon :)

2011. márc. 9. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Furcsa volt, de én nem sírtam. Mert olyan gyorsan jött az egész...

Nem is voltam otthon, erre mikor hazatérek, apa közli velem, hogy Höri (igen, ez volt a neve), elpusztult, és a rózsabokor alá temették.

Olyan váratlanul ért, hogy még sírni se tudtam. Pedig a szívemhez nőtt. De nagyon. Mindig babusgattam..

És nagyon hiányzik. :((

2011. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nagyon , én másnap belebetegedtem. Egész nap sírtam . Néztem a fotóit , a ketrecét, és sírtam. Úgy volt a legkönnyebb megválni tőle , hogy kaptam egy újat és az új höri köszöntésével elbúcsúztam a régitől.De gyakran nézek ki az ablakon a sírjához
2011. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem rég halt meg az egyik legkedvesebb hörcsögöm. Állandóan a tenyerembe mászott és nagyon kedves volt. Olyan hörcsögöt még nem láttam. Még most se tudom megemészteni, hogy már nincs itt. A bátyám mondta meg, amikor nem találtam a terráriumában :'(
2011. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!