Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az mit jelent, hogy egy nyúl...

Az mit jelent, hogy egy nyúl (törpenyuszi) nagyon sokat iszik?

Figyelt kérdés
Napi 3-4szer újra kell töltenem az önitatóját. Először azt hittem hogy elromlott és kifolyik a víz, de nem. Egyszerre kb. a felét megissza...
2011. márc. 21. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi gond. Nekem egy tengerimalacom van, 1,5 dl-es az önitatója, és egy nap 2-3 alkalommal töltöm fel.
2011. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? Megnyugodtam. :D Mert mintha büdösebb is lenne... :S
2011. márc. 21. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Kerdezz ra itt: [link]


Lehet veseelegtelenseg is, szoval inkabb nezz utana.

2011. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok. Tényleg ne aggódj, én állatorvost is megkérdeztem már ez ügyben, és azt mondta, hogy valószínű, ő ennyi folyadékot igényel, nincs ebben semmi abnormális. Egyik barátnőm tengerimalaca például egy csepp vizet sem iszik, pedig mindig van előtte friss víz. Az enyém meg nagyon sokat iszik, pedig rengeteg lédús zöldséget, gyümölcsöt is kap. Valószínűleg, a te nyuszid is ilyen nagyivó. :)
2011. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha megnyugtat, kérdezd meg egy állatorvostól.
2011. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Megnyugodhatsz,ez teljesen normális.Nekem is van egy törpenyulam,és szinte mindig iszik.:D
2011. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A vízfogyasztás sok mindentől függ, mennyire van meleg, mennyi friss,lédús zöldfélét, gyümölcsöt kap stb. És persze nyúl függő is, vannak ivósabb nyuszik és vannak kevésbé. Amíg egyéb tünetet nem észlelsz, a nyuszi jókedvű, jóétvágyú, vizelési szokásai, vizelete nem változik meg addig nincs miért aggódni.
2011. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokat pisil, és vörös a pisije..
2011. márc. 22. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A pisi lehet piros a répától is, ha azt kapott. De én inkább elvinném orvoshoz. Olyanhoz, amelyik ért nyulakhoz. Nem minden állatorvosnak van tapasztalata velük, de a törpenyul.hu-n találsz ajánlott orvosokat is.

Igen, amúgy tényleg lehetséges, hogy csak alapból ilyen, hogy sokat iszik, mert nekem is sokat ivott a nyulam, sőt lehet meleg miatt is, de én inkább elvinném megnézetni, pláne, ha hirtele kezdett el sokat inni. A nyulaknál nem lehet húzni.

2011. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!