Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha megfázott a...

Mit csináljak ha megfázott a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
A hörcsögöm néha mikor kézbe veszem tüsszög. Lehet, hogy megfázott.
2009. febr. 23. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha ilyen erős a gyanúd, fordulhatnál állatorvoshoz, ő biztosan megtudja mondani, a hörcsögöd meggyógyulna, és ha vaklárma is legalább megnyugodsz.
2009. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Most is kivettem és most is ilyen sípoló szerű hangot adott ki ( tüsszögés közben) remélem értitek mire gondolok.
2009. febr. 23. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz, még időben vagy. Nekem a patkányommal volt ilyen, a végén már véreset prüszkölt, és olyan gyenge volt, hogy járni alig tudott. Szóval utolsó utáni pillanatban. Mondjuk meggyógyult :)

De prüszkölés állíltólag lehet az izgalomtól is.

2009. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gábor2500 válasza:
Kérdezek!! Olvastam az interneten, hogy lehet önkéntes rendőrnek jelentkezni! A kérdésem, pedig, hogy az objektum őr rész-szakképesítéshez az egészségügyi alkalmasságnál a látásnál van e kikötés? Például meghatározott dioptria? Mert sehol sem találok egészségügyi alkalmassági felmérésnél erre választ!!
2010. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gábor2500 válasza:
Valamint én is beadtam a jelentkezést a pályázati felhívásra, hogy lehet önkéntes rendőrnek jelentkezni:) Igaz nekem csak a látásommal van gond:( Csak ettől tartok! De megvan nekem a jogsim fegyvervizsgám és vagyon őr papírom érettségi!Valamint település őrként egy év munkatapasztalattal rendelkezem akkor mi a helyzet?
2010. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!