Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért olyan népszerű állat a...

Miért olyan népszerű állat a hörcsög? Miért ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy dzsungáriai törpehörcsögöm. Szerintem azért olyan népszerűek mert nagyon édesek kis helyet igényelnek, keveset esznek és nem büdösek. Na meg mert ha egyet tartottál rájössz hogy mennyire imádni való és szerető lények. :)
2011. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az első hozzászólóval.
2011. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert kis helyen is elfér, alig eszik és rövid az élettartama. Bár én annyira nem csípem őket, mert túl kicsik és nem ragaszkodóak. De gyereknek mindenképpen első állatnak ez a legjobb.
2011. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.!

Nekem is van egy dzsungáriai törpehörim,tökéletesen mindenben egyetértek az elsővel,és azt csak fokozi tudom..:)

2011. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem aranyhörim van. Kis helyen is elfér, nem eszik sokat, magára hagyhatod napokra ha van elég kaja betéve, és nem is büdös(mindig ugyanabba a sarokba is pisil). Ha van játéka még éjszaka sem zörög. És persze nagyon aranyos is :)
2011. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!