Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom nem nagyon megy a...

A patkányom nem nagyon megy a függőágyába mióta kimostam, miért? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Muszáj volt már mosni, mert nagyon büdös volt... előtte minden nap ott láttam benne, most meg nem érdekli egyáltalán. Mit tegyek? Mit csináltam rosszul? Nem használtam mosószereket.
2011. márc. 24. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Patkááány???
2011. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Én alig győzöm itthon írtani a patkányokat a hülye szomszédunk miatt, te meg lakásban tartod?

Amúgy meg a patkánytól eltekintve, akármelyik állat olyan, hogy az idegen szagot nem ismeri fel, vagyis mivel kimostad a függőágyát, elment belőle a saját szaga, így amíg újra nem lesz elég büdös az ágya nem fog belemennil.

2011. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Belemenni. -L
2011. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
fuj
2011. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én is úgy szeretnék patkáányt :D

Amúgy meg más a szaga, és ez nem tetszik neki.

2011. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most miért kell lefujjogni a kérdezőt? Valaki kutyát / macskát tart, valaki papagájt, valaki pedig kisemlősöket (hörcsögöt, tengerimalacot, egeret, patkányt stb.). Nekem tengerimalacom van, de minden kis szőrmókot imádok.

Kérdező! A patkányodnak nagyon is megfelelt a büdös függőágy. :) Most nem érzi rajta a saját szagát, és ezért nem érdekli. Majd idővel újra megszokja, ne aggódj.

2011. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, akkor majd belepakolom néha hogy szagosodjon kicsit... csak hát már az egész szoba bűzlött az ágytól, muszáj néha mosni:D


Amúgy meg nem tudom mi bajotok a patkánnyal, gondolom akkor a hörcsög meg tengerimalachoz is így álltok... Ha meg fogalmatok nincs róla,hogy milyenek akkor inkább ne szörnyülködjetek itt. Inkább nézzétek meg milyen okosak, aranyosak és barátságosak:

http://www.youtube.com/watch?v=dNtMEEyOMuY

Bár ezek még nagyon picik.

2011. márc. 24. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!