Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, hogy a patkányom...

Mit tegyek, hogy a patkányom megbízzon bennem?

Figyelt kérdés

Egy ideig nem volt semmi gond, szívesen üldögélt a nyakamban, meg úgy nyugodt volt. Mostanában viszont mindig le akar mászni rólam, egy pillanatig sem marad meg rajtam. Ha leteszem az asztalomra, bemászik a monitor mögé és ha megijed, akkor oda fut vissza és nem rám, mint eddig. Meg amikor meg akarom fogni, elfut, ilyenek...

Mit tegyek?=(


2011. nov. 5. 11:45
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy rádunt. Vagy valamitől fél. Mennyit kényezteted?
2011. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
foglalkozz vele többet.készits neki játékokat és mutasd meg neki hogyan kell használni
2011. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
basszus azt hittem hirtelen én írtam ezt, ugyanez van / volt velem,kis korában nekem is ült a nyakamba meg aludt a kezembe, nekem inkább 'serdülő' korában volt ez, igaz most is mászik mint a golyó össze vissza...de mondjuk azóta már javult a helyzet, minden nap kiveszem este megitatom megetetem, és ő meg csinál amit akar, néha odajön hozzám néha másfele megy ..lehet neked is visszaszokik majd :)
2011. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!