Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem iszik a nyuszim?

Miért nem iszik a nyuszim?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete kaptam egy fehér kis nyuszit, de nem akar inni ilyen felfüggesztett itatóból, csak kis tányérból, de abba meg belelép és kiborítja. Hogy tudnám megtanítani, hogy igyon?
2011. márc. 24. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
A kisnyulak lábon keresztül veszik fel a vizet. Ezért lép a tányérba.
2011. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd oda a szája elé naponta többször picit a szájába is teheted, hogy érezze hogy abból víz jön.És vedd ki a tálkáját.Ráfog jönni, hogy kell belőle inni.
2011. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elvettem tőle a kistálját, akkor szaglászni kezdett körbe-körbe, és megtalálta a felfüggesztett golyós itatót. Ösztön. :) Pedig a születési helyén ő is tálból ivott. Próbáld meg te is elvenni tőle, de azért figyelj oda, ne hagyd víz nélkül órákig!
2011. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mi nyuszink sem akart inni az itatóból, és aggódtam, hogy nem is fogja megtanulni. A petrezselyem a kedvence, ezért dugtam egy kis darabot az itató golyója mögé, így amikor elvette, érezte, hogy víz van benne. Ezt megcsináltuk egy párszor, aztán elvettük tőle a tálat. Majdnem 1 napig nem ivott, de aztán rákényszerült, rájött, hogy nem kapja vissza a tálat.

Olvastam olyat is, hogy valaki almával kenegette be az itató száját, vagy más gyümölccsel, amit szeret a nyuszi.

2011. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm gyors válaszokat, de most éppen benyúlni nem nagyon tudok hozzá, mert valami rohama volt szerintem. Hátára feküdt remegett szemeit becsukta, a száját meg kinyitotta és a hátára feküdt, majd eljátszotta, h halott, és nemsokára rá meg felkelt, de azóta hozzáérni sem lehet mert megint elkezd remegni és csak ül a sarokba befelé nézve.. :((
2011. márc. 25. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajistenem, szegény. Epilepsziás rohama lehetett? Nem hiszem, hogy eljátszotta, hogy halott, inkább elájulhatott, vagy izombénulása lehetett, nem?


Itt tudsz érdeklődni, itt sok hozzáértő nyulas van: [link]

2011. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
talán mert nem szomjas? igyá má ha nem vagy szomjas jó??? :D
2011. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!