Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem akar enni és inni a...

Miért nem akar enni és inni a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy fajtatiszta angol bóbitás tengerimalacot, (7 hetes kislány) de nem akar inni meg enni. Ma már a szájába tömtem a szénát (megevett 3 szálat) plusz egy magot sikerült a szájába tömnöm, de ezen kívül magától nem látom hogy enne vagy inna. Most magára hagytam a szobában kicsit, hátha úgy előmerészkedik, de mivan ha nem és annyira makacs, hogy csakazért se fog inni/enni? Mit tehetek én ilyenkor?
2011. márc. 25. 07:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

uborkűból napi negyed kigyóubi gyakorltilag fedezi a vizszükségletét...és az almában is van viz bőven


te irtad a másik ilyen kérdést is?


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__1667309-h..


olvasd ez is el


és ne aggódj amig megeszi a sok zöldséget


tegnap az nyéim megettek egy nagy fej salátát,egy fél kigyóubit meg 3 répát...egy csepp viz se fogyott...

2011. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!