Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud normálisan viselkedni velem? (lehet rossz témakör)

Figyelt kérdés

Egy rövid ideig volt egy férfi munkatársam, elég nehezen jöttünk ki egymással. Néha azért csipkelődtünk egymással, de általában ő egy kicsit paraszt módon viselkedett velem. Az esetek többségében fikázott engem, majd pedig szétváltak útjaink. Azóta összefutottam már vele néhányszor és olyan gúnyos vigyorral köszön. Biztos kibeszéltek a munkatársaival is, mert akikkel én még együtt dolgozom, azok néha beszólogatnak, hogy- "itt a barátod, köszönj neki". (én senkinek sem mondtam semmit, arról, hogy összebalhéztam az illetővel)

Én normálisan viselkedem vele és a többi munkatárssal is.

Viszont úgy érzem, hogy gúnyolódnak velem.


2011. júl. 15. 10:46
 1/6 Értelmes Válaszadó ***** válasza:
Annyi a történet, azért olt hogy felvigyen a G-pont vonatra! Te meg nem vetted a lapot, hát úgy kell neked!!!
2011. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi jelét nem adta annak, hogy akar valamit. Miért nem lépett ha akar valamit?
2011. júl. 16. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsit elviccelődött veled.

Lépni valószínűleg azért nem lépett,mert annyira jó csaj meg nem vagy számára.

A kibeszélés meg női dolog.

Férfiaknál a kibeszélés kb ennyi-Megdugtad?-Meg.

2011. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem, hogy nagyon nem igaz, a fiúk sokkal jobban kibeszélik egymást, sokkal pletykásabbak. Kondi terembe vannak a legjobb pletykák. :D


Hát az isten se tudja, hogy miért, a kérdésre válaszolva. De szerintem szard le. :)

2011. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni,meg a hülye haverjaival se!
2011. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnap 23:29


Nagy idióta vagy. Én a konditerembe nem pletykálni járok, hanem edzeni. Persze rajtam kívül szinte mindenki papucsba és trikóba edz, és egész session alatt be nem áll a pofája.

2011. júl. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!