Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes sok lány tuskó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes sok lány tuskó módon viselkedni egy hozzá normálisan közeledő fiúval?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkodtam már ezen a kérdésen és őszintén szólva nem értem a jelenséget. Persze azért, mert magamból indulok ki.

Rengeteg alkalommal tapasztalni manapság, hogy a lányok a nekik nem tetsző srácokat szabályosan ellenségként kezelik. Az arckifejezés, testbeszéd csak alap, a hangos szóbeli megalázás még csak ezután jön. Csodálkozom rendre, hogyhogy nem sül le a bőr a képükről ezek után.

Én hímnemű vagyok, ebből következően én szoktam udvarolni, de azért velem is volt már egyszer-kétszer, hogy megtetszettem egy lánynak. Sajnos kiderült, hogy nem vagyunk összeillőek, de ez csak azután derült ki, hogy sokat beszélgettünk. Mindig tisztelettel bántam velük és soha eszembe nem jutott volna semmi olyan, ami bántó. Már maga a tény, hogy tetszem valakinek, hatalmas szimpátiát ébreszt bennem az irányába és pontosan ezért,még ha abszolút nem jön be, akkor is borzasztó nehéz ezt kifejeznem. Nagyon rossz érzés. :(

Ehhez képest ezek a p...k élvezik az egészet és még ki is röhögik szerencsétleneket. Honnan van képük ehhez?


2011. szept. 14. 12:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
Elvannak szállva maguktól, szerinted mikor majd 30-40 évesek lesznek kellenek valakinek a szexen kívül? nemhinném :D szerencsére még vannak rendes lányok is hajrá! :P
2011. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem igy adjak ki a feszultseget.

Szal hiaba nez ki jol, van h oket is durvan megalazzak.

Ugye annaka szemelynek nem tudja visszaadni, igy mason tolti ki.

Engem nem erdekel, mert tudom, h lesz mas meg tudom, h egyebkent kedvelnek a lanyok, de elhiszem, h egy olyan szemelyt rosszul erint, mert en se ugy kezdtem a temat, h tele onbizalommal.

2011. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés amúgy. Pl itt az én példám: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Tapasztalataim szerint ha rendes pasi vagy, az a baj. :(

2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a lányok egyre sötétebbek és beképzeltebbek. Lehet, vonzóbb tényező lennél, ha foglalt lennél. A foglalt pasikra egyből rárepülnek.
2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
figy öreeg, ha parasztul bánnak veled, akkor téged mi gátol meg abban, hogy esetleg visszaszólj nekik, persze nem úgy h megsértődjenek hanem h lássák h kivel van dolguk. nem azt akarom mondani-félre ne érts, hogy anyázzuk őket, csak meg kell mutatni nekik mind testileg-verbálisan h ki a férfi. 20f
2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
azzal csinálják, akik engedik nekik. én sose hagyom, hogy egy csaj megalázzon. ez már nem a régi szép világ, a nők feltörnek, egyenjogúságot akarnak, de még mindig pajzsként használják a lovagi erényeket. fizikailag persze nem bántanám őket, mert az nem fair, de ha beugat, nem hagyom magam
2011. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

El vannak telve magukkal.

Én nőként mondom ezt.

Én soha nem voltam paraszt senkivel, aki közeledett hozzám, és úgy látom, hogy a férfiak értékelik is a kedves nőket.

Pont kaptam is egy SMS-t, hogy ha nem is lett köztünk semmi, de nem csak szép voltam, hanem kedves is, és ezt értékeli.

A srác is kedves volt, de nem az én esetem.

De ettől még nem voltam vele tuskó.

Egy beképzelt, öntelt nő hosszú távra normális férfinak úgysem kell.

Mert a férfiak is elvárják a tiszteletet.

Ahogy persze a nők is.

2011. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarok elkezdeni vitatkozni, csak annyit tennek hozza, hogy ez oda-vissza mukodik. Nagyon sok pasi is bunko a lanyokkal. En peldaul amikor elhivtam egy pasit kavezni, annyit mondott, hogy o csak annyit akar, hogy szopjam le es a mellemre elvezzen. Meg ha banyaremnek is tartasz valakit, ez akkor is qrva nagy bunkosag.
2011. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
Sok lánynak egy pasi akkor érdekes, ha van barátnője. Ha meg nincs barátnője, akkor nem kell egy lánynak se.
2011. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

12.44

Pontosan így van.

2011. szept. 14. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!