Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom kivakarta az...

A patkányom kivakarta az állát az egyik oldalon, sebes, de miért csinálta? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha valami élősködő, akkor hogy derítsem ki, én nem látok rajta semmit.

A másik kérdésem pedig: hogyan tudnám levágni a körmét, ha nagyon fél és nem hagyja hogy megfogjam, harap is? Van rá valami módszer így is? Normális hogy nagyra megnő a körme? Ezt nem kéne koptatnia valahogy?


2011. márc. 27. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát kérdezd meg az állatorvost, ő tudni fogja. A körmét nem kell vágni! Mert majd akkor elég lesz, ha nagy lesz, mert nekik nem baj, ha akár 2 centi az sem! De ha ennél nagyobb lesz, kérdezd meg az állatorvost, mit tudnál csinálni!

Koptatni nem kell!


Ha lenne kérdésed még: lang.vikus@gmail.com (Bármi állatos kérdésre válaszolok!)

2011. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen vidd el dokihoz! Nekem a hörcsögöm vakarta az arcát, kiderült tályoga van, valami megszúrta...Lekezelték kétszer szépen helyrejött, de persze tied lehet valami más...mindenképpen vidd el, szerintem ott a körmét is speciálisan levágják! Kesztyűvel megfogják.. üdv.
2011. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!