Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miból és hogyan csináljak...

Miból és hogyan csináljak játékot a macskámnak?

Figyelt kérdés
már van egy pár játéka de azt már unja akármilyen ötletet szivesen fogadok!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 27. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél kenderzsineget az sok mindenre jó.Pl csinálhatsz belőle olcsón karomkoptatót.Fogj egy darab vastag ágat és ragasztózzd be majd tekerd körbe az egész hosszán a zsineggel.Ezt az ágat egy falapra csavarozd rá.És kész az olcsó karomkoptató.Vagy varrj valamilyen textilből egy egeret az egér farka legyen egy hosszú zsineg azon fogod húzni a cicó előtt.Vagy pedig vegyél egy nagy madártollat tegyél a végére damilt azt meg kösd hozzá egy fapálcához(pl összekötözött hurkapálca).
2011. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam, hogy egy hosszú madzagra kötöttem egy üres celluxgurigát, és vagy a földön húztam vagy eldobtam neki!


De egy nagyon jó ötletem van, nekem ezt imádja a cicám:

Ha egy lézerfényes tollat a földön mozgatsz, meglátod NAGYON fog neki tetszeni!


Itt írhatsz nekem bármilyen állattal kapcsolatos kérdést: lang.vikus@gmail.com

2011. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!