Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megőrülhet a tengerimalac ha...

Megőrülhet a tengerimalac ha egyedül tartják?

Figyelt kérdés
Én csak egy t.malacot szeretnék,de olvastam olyat hogy megőrülnek ha egyedül tartják őket
2010. jún. 21. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
nem megőrül, depressziós lesz, nem eszik és elpusztulhat.
2010. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
azok alapból őrültek
2010. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

inkább te őrülsz meg.

a malac jolelvan egyedül.

2010. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A tengerimalac társas lény, így érdemes legalább kettőt tartanunk belőle. Az egyedül tartott fiatal állatok nem fejlődnek olyan gyorsan, mint párban vagy csoportban tartott társai, valamint a hosszú ideig magányos tengerimalac később, ha mégis társaságba kerül, már csak igen nehezen barátkozik össze fajtársaival.


[link]

2010. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%
Nem lesz semmi baja nálunk kb 5 évig volt egyedül, jócskán túlélte a párját...
2010. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még egy kérdésem lenne ha ketten vannak kb.mennyit esznek egy nap?Sokkal többet mintha egyedül van egy t.malac?
2010. jún. 21. 11:38
 7/8 anonim válasza:
Én már tartottam tengerimalacot egyedül és társaságban is és szerintem egyedül jobb mert ha eggyüt vannak és kiveszed az eggyiket akkor vísít a másik után.Egyedül meg sokkal jobban kifejlődik az gyéniségük.Egydül is elvan egy malac ha foglalkozol vele.
2010. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is csak egy van és nem őrült semmi baja de ha van másik is (hím+hím vagy nőstény+nőstény) és ha elpusztul az egyik akkor vegyél minél hamarabb másikat is hozzá mert annyira kötődnek egymáshoz hogy a másik is elpusztul ha (fiú+lány) akkor nem foglalkozik veled
2010. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!