Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért van az, hogy a hörcsögöm...

Mért van az, hogy a hörcsögöm ki akar szökni? Minden ilyen kis hörcsög ki akar szökni? Vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
Ketten vannak, két aranyhörcsög, és mind a kettő fiú. A boltos azt mondta, h ha együtt nőnek fel akkor nem bántják egymást. Nem is szokták bántani nagyon egymást, csak egyszer egyszer kis összezördülés. Ez normális? Vagy válasszam ketté őket? A kisebbik meg mindíg ki akar szökni. Nem tudom mért, pedíg van mindenük, és mégis sokszor keresi a kiutat, mért lehet??
2009. febr. 26. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind kíváncsi a körülötte lévő világra, van amelyik kicsit jobban. Ha kézhez szokott szelíd akkor kicsit vedd ki simogads, de ne engedd el, mert nagyon gyorsan tud szaladni, és ha elbújik elég nehéz megtalálni.
2009. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En tobb horcsogot is tartottam , es mindegyik ilyen Prison Breakes volt :D a nagyobbak ugyanugy szerettek kiszokni mint a kisebbek , ajanlom , hogy tegyel valami szitas fodot az akvarium tetejere.
2009. febr. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy a mozgásigényük, kiváncsiak, ennyi:) A párom hörcsöge egyfolytában kiszökött, kirágta magát, most már egy magasfalú "üvegpalotában" él. Naponta ki szokta venni, és beleteszi a kis gömbjébe, hadd futkosson. Vagy ha nincs ilyesmitek, marad a mókuskerék:)
2009. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dávid ***** válasza:

Szerintem nem árt minden nap kiengedni őket, mert eléggé mozgásigényesek.

De gyorsan kifutkorásszák magukat:)

2009. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!