Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Haldoklik a hörcsögöm? Ennyi...

Haldoklik a hörcsögöm? Ennyi ideig tart az agonizálás?

Figyelt kérdés

Reggel óta tart,még reggel nyitva volt a szeme,délben már azt hittük,hogy meghalt,hideg,el van lapulva,de még néha nyitogatja a száját,és meg-meg mozdul...

Most este azt hittem,hogy tényleg vége,ástunk sírt,beletettem,erre elkezdett mozgolódni. Bementem a lakásba,amire visszaértem a sírhoz,megfordult.Behoztam,és visszatettem az üvegébe.Ez még meddig tart? Borzasztó érzés. Most volt márciusban 2éves.


2011. márc. 31. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, nagyon sajnálom!:'( Valószínűleg már nem tart sokáig, legyél vele amíg még lehet.
2011. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem azért, de nem jutott még eszedbe állatorvoshoz vinni?! pff eldobom az agyam, komolyan.......
2011. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
tartsd meleg helyen, simogasd.folyadékot legfeljebb fecskendőből de ha nem tud nyelni azt se mert akkor meghal.
2011. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

"Nem azért, de nem jutott még eszedbe állatorvoshoz vinni?! pff eldobom az agyam, komolyan......"


Látom, nem vagy tisztában, hogy átlagosan hány évig él egy hörcsög...

2011. ápr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy agyon kéne ütnöm,nincs magánál egyáltalán.

Állatorvoshoz meg nem viszem,mert végelgyengülése van biztosan,sose volt beteg,fogai is megvannak,tök rendben volt tartva mindig is.Vitaminos táp,zöldség,gyümi,szárazkenyér,néha lisztkukac..

Meg szerintem hiába vinném dokihoz,már reggel nem volt magánál,nem hiszem,hogy észhez tudná téríteni bárki is.

Csupán tényleg az idő hosszára voltam kiváncsi,mert nem csak simán elpusztult és kész,hanem -gondolom én,szépen lassan feladják a szervei a szolgálatot...

Itatni meg hiába itatnám,vagy próbálnék bármit is beleerőltetni,nem menne..Épp csak nem merev.

Hát sajnálom szegényt,bár minden kis rágcsálónak ilyen helye lenne.

2011. ápr. 1. 01:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én hörcsögöm is így volt csak ő egy 3 éves szíriai aranyhörcsög volt. Kihívtam 4 állatorvost egyik se tudta, hogy mi a baja. Én tudtam, hogy átlagban meddig él, és sejtettem csak nem hittem volna, hogy ilyen hamar eltelt az idő. =/
2011. ápr. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Platypus ***** válasza:
100%
Haldoklik a hörcsögöd, menthetetlen, már csak szenved. Az lenne a legjobb neki, ha elvinnéd egy dokihoz elaltatni, mert ez az állapot napokig is eltarthat. Gyerekként végignéztem ahogy vagy 3 napig szenved így a közel 5 éves hörcsögünk, a végére már beköpték a legyek, pedig még élt és mozgott. A szüleim nem voltak hajlandóak állatorvost fizetni egy rágcsálónak. Ha neked van lehetőséged erre, akkor az lenne a leghumánusabb, ha elvinnéd elaltatni.
2011. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az utolsó pillanatok jele... 2 év az szép kor, nekik ennél több nem nagyon jut sajna..
2011. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT,REGGELRE MEGHALT. :-(
2011. ápr. 1. 09:58
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

R.I.P.


:(

2011. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!