Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszi mennyire hangos éjszaka?

A nyuszi mennyire hangos éjszaka?

Figyelt kérdés

Éjjel alszik, vagy zörög, mozog?

Csak mert abban a szobában lesz a ketrece, ahol alszunk... És hogy mire számítsak?


2011. ápr. 4. 09:38
 1/6 anonim válasza:
100%

ha megijed valamitől és elkezd dobbantgatni akkor nagyon hangos és sokáig csinálja, legalábbis az enyém

vagy ha bent hagyod a tálkáját éjjelre és elkezdi dobálni, az is hangos

mivel alapból éjszakai állat, elég aktív éjjel is, de lehet azért tőle aludni, én is egy szobában aludtam vele, mondjuk én még örültem is sokszor ha mocorgott, jó volt hogy nem voltam egyedül éjjel ha mondjuk rémálmom volt:P

2011. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az enyém anno igazi örökmozgó volt éjszaka. Eleinte zavart, de aztán megszoktam.:)

Azért nem egész éjjel. Bizonyos időközönként. Kapart, evett, ugrált, rágta a rácsot. :) Ha szeretsz nyugodtan, síri csendben aludni, akkor rakd szobán kívülre, ha más nem éjszakára.

2011. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor milyen kedve van. Ha egész nap kint ugrált és játszott, a miénk elég csendes éjszaka. Este kapja a tápot, bekajál és akkor úgyis csak pihenget egy darabig, aztán meg elfoglalja magát valami rágcsálnivalóval. Ha úgy alakult a napom, hogy csak 1-2 órára tud kijönni, felforgatja éjszaka a ketrecet. Rágja a rácsot, tologatja a házát, dobálja a tálját meg dobog és az elég hangos.
2011. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kijavítanám az elsőt, a nyúl szürkületi állat. :)


Az enyém spec. addig csörög, eszik, ropogtat amíg fel van kapcsolva a lámpa, de aztán csönd van, és ő is alszik. :)

Persze az első éjszaka siralmas volt, egy szemhunyásnyit se aludtam. :D


Amúgy az ágyam mellett van a ketrec, a lábamnál. :)

2011. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim 2 éves és nőstény.Éjszaka szeret kaparni és tépi a keterece rácsát.Van hogy hónapokig sem csinálja, de van hogy hetekig is.
2011. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem kettő nyuszim is van és nagyon rágták a rácsot éjjel, főleg inkább hajnaltájt... Lehetetlen volt tőlük aludni.

Azóta letakarom a ketrecüket egy pokróccal, azóta nincs semmi gond velük, tedd te is ezt! :)

2011. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!