Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemsokára tengerimalacom lesz...

Nemsokára tengerimalacom lesz tapasztalatokat szeretnék gyűjteni kinek mi a véleménye malackákról? Pl: vicít-e vagy hangos-e éjszaka. Tippeket kérnék

Figyelt kérdés
.lécci válaszoljatok
2010. máj. 13. 18:16
 1/7 anonim válasza:

Vinnyognak folyamatosan, meg kopogtatják az itatót :D

Van 3, úgyhogy elhiheted.

2010. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Gratulálok! Ki az apa? Kikkel búj te ágyba??????? Szerintem fordulj orvoshoz.
2010. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem este nem vinnyognak, bár nem egy helyen alszom velük.

Szerintem ha este adsz neki(k) elég gyümölcsöt, zöldséget, este nem vinnyognak. Meg legyen mindig előttük széna(az a legfontosabb) és azzal elfoglalják magukat.

Szerintem egyet ne tarts, minimum kettőt(azonos neműeket) mert nem érzi magát jól. Majd írják hogy ez nem igaz, de hidd el, mindenhol ezt írják. Meg logikus. A legtöbb ember sem érzi jól magát egyedül sokáig(vannak kivételek persze)

Szóval neked is jobb ha kettő van, két is boldog malacka! :)

2010. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a második mekkora humorgyáros :D
2010. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tengericocik, valami hihetetlenül édesek, kedvesek, és barátságos állatok! Ha hozzá szokik a gazdihoz, nagyon szelíd, esetleg engedelmeslesz (van olyan, akinek hívószóra odajön, vagy "érti" a nem szabad-ot) Nekem az egyik jön utánam, ha megyek. Nagyon tudnak kötődni!!

A legtöbb malaka csak a kkor visít, ha éhes, esetleg, ha fájdalma van. Éjszaka ugyanúgy fent vannak, mint nappal, de a nagy többségük sötétben elcsendesedik, és ők is inkább pihennek, éjjel is ugyanúgy esznek-isznak, de én nem szoktam rá felébredni (csak néha az egyik malikámra, amikor iszik, mert ő olyan hangosan csinálja, hogy hihetetlen, a többire nem), ez malacfüggő is,hoy éjszaka hogyan viselkedik És a legtöbben azt gondolják, hogy buták, meg hogy nem az eszükről híresek. DE-nyilván nem mindegyik- a legtöbb betanítható apróbb trükkökre (persze nem ezért tartjuk őket) illetve ügyesen megtanulják,hogy a zacskó zörgés, esetleg a befőttesüveg, doboz zaj kaját jelent. az enyémek, már azt is felismerik, ha vágódeszkán szeletelünk. Nekem 5 db van (2 "fiú" malackából lett 5 -az egyikről kiderült, hogy lány, és persze lett szaporulat)Hidd el nekem, megéri malackát tartani, a hangooskodásuk ellenére is (ami nincs is sokszor)!

A 2. jól írta, széna, víz mindig legyen elötte!

Bármi kérdésed van, nyugodtan írj, szívesen válaszolok, már annyi mindent elolvastam róluk, illetve tapasztaltam is, hogy szakértőnek is lehet mondani (nem egoizmus) :)

2010. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 13. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2010. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!