Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Húsvétra kapok egy (vagy...

Húsvétra kapok egy (vagy kettő) nyuszikát. Nagyon szeretem őket, de félek hogy ők is megvadulnak, mint az eddigi többi. Hogyan lehetne megszelidíteni őket? Én egy nagyon nyugis, gyimakolnivaló nyuszit szeretnék, aki nem karmolászik mindenfelé.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 20:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
És mi lett az "eddigi többi"-vel? Biztos, hogy jó neked még egy-két nyuszi? Egy élő nyúl semmiképp sem egy plüssmaci, amivel azt csinálhatsz, amit akarsz, hanem egy élő állat, aminek igényei vannak, amit ki kell elégíteni. Igenis rágcsál és karmolászik, ha védekezik valami olyan ellen, amit nem akar.
2009. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a "kedves" hozzászólást, de én azér gépeltem meg fogalmaztam itt egy csomót(+ próbáltam annál a hüjje 250 karakternél kevesebbet írni), hogy választ kapjak a kérdésemre.

THX

2009. febr. 27. 20:19
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válaszoltam.
2009. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ui.:nem vagyok állatszadista.
2009. febr. 27. 20:21
 5/24 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet megszelidíteni?...H O G Y A N L E H Et....mostmár rájöttél.?

nem akarok bunkóskodni, de ez így nem muri

2009. febr. 27. 20:22
 6/24 A kérdező kommentje:
bocsesz ha megbántottalak.
2009. febr. 27. 20:23
 7/24 anonim válasza:
100%

Szia,nekem éveken át voltak nyuszijaim, de tavaly elpusztult az utolsó és akkor megfogadtam,hogy soha többet. Pont emiatt,hiába foglalkoztam velük sokat, "vadak" voltak. Egész nap nem lehet szabadon, ott sínylődtek a ketrecben, a szívem szakadt meg. Szerintem emiatt is vadulnak meg...bevallom,nagyon ritkán hallottam olyanról,hogy szabadon tartanak nyuszikat.

Sok sikert és kitartást, remélem segítettem valamit :)

2009. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

úúú...sajnálom.

mi is ketrecben tartottuk őket, bár lehet a mieink is attól vadultak meg...

csak a mieink nem haltag meg(szerencsére) de a hideg idő közeledtével mindig visszavittük őket a tenyésztőhöz...

még1x sajnálom

2009. febr. 27. 20:30
 9/24 anonim válasza:
100%
köszi, a nyuszim 14 évesen ment el, gyönyörű kort megélt, de tényleg nagyon vad volt. Én meggondolnám még a helyedben ezt a dolgot, bár nem az én dolgom ,de talán egy kiskutyával,vagy cicával jobban járnál, őket azért lehet dédelgetni :)
2009. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

van kutyám:)

képzeld valamikor egy szerre volt kutyám, cicám és nyulam, mégis mindannyian tök jól összehaverkodtak:)

am én inkább hosszúfülü nyulat szeretnék...azok olyan cukik:P

2009. febr. 27. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!